Ekstraktory  

Ekstraktor Medyczna Marihuana, Cannolator, Olej RSO,  CBD,  Łzy Feniksa, Ekstraktor Apteczny, Sklep stacjonarny Warszawa 

W kategorii jest 8 produktów.
Ekstraktory
Ekstraktor Cannolator Complete

Produkcja oleju nigdy nie była tak łatwa jak terazz Cannolatorem dostarczanym przez Stichting Medi-Wiet.Teraz możesz uzyskać olej z suszu bez większego wysiłku, samodzielnie w warunkach domowych.To ty określasz jakość i skład własnego oleju!

659,00 zł
Ekstraktory
Tarik + Rosin T-REX Manual...

Tarik+Rosin T-Rex Manual to prosta w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczna w działaniu prasa do produkcji koncentratu roślinnego. Poprzez połączenie nacisku i temperatury działających na materiał roślinny jest z niego wyciskana żywica. 

649,00 zł
Ekstraktory
Ekstraktor MK4c Terpenator©...

EKSTRAKTOR DO OLEJKÓW CBD, RSHO, MEDYCZNEJ MARIHUANY PRODUCENT: Terp Extractors cena: 7100 USD

27 000,00 zł
Ekstraktory
Prasa Manual Hydraulic...

Prasa Manual Hydraulic Heated Press Producent: Terpp Extractors

3 000,00 zł
Ekstraktory
Across International 1.9 Cu...

PIEC PRÓŻNIOWY: Across International 1.9 Cu Ft 16x14x14" Vacuum Oven

8 000,00 zł

O NAS

drziolko.pl – Cannabis Shop, jest profesjonalnym i legalnie działającym sklepem internetowym i stacjonarnym w centrum Warszawy, posiadającym w ofercie sprzedażowej produkty konopne w tym nasiona marihuany. Sprowadzane przez nas nasiona konopi są w oryginalnych opakowaniach od renomowanych producentów takich jak: Monks Seeds, Dutch Passion, Atman Seeds, Dinafem, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Green House Seeds Co, Sensi Seeds, Female Seeds, Serious Seeds, CBD Crew. Wszystkie nasiona konopi w naszym sklepie są feminizowane a wśród nich są odmiany sativa i indica, indoorowe, outdoorowe oraz autoflowering. Wszystkie nasiona konopi w naszym seedbanku są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i anonimowe transakcje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i nternetowym. Zakupy w internecie nie wymagają rejestracji i są zabezpieczone szyfrowaniem danych osobowych SSL. Kupując nasiona marihuany w naszym sklepie masz gwarancję ,że otrzymasz towar najwyższej jakości, szybko, dyskretnie i bezpiecznie! Uprawa konopi indyjskich na terenie RP jest zabroniona. Nasiona marihuaniy, nasiona konopi nie posiadają substancji psychoaktywnych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w Polsce jest legalna. Sprzedajemy nasiona konopi wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Życzymy udanych zakupów :)


Idea

Idea

DR ZIÓŁKO to sklep mający promować zdrowy styl życia z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na szeroki zakres dostarczanych produktów - od art. spożywczych i codziennej pielęgnacji - przez specjalistyczne maści i olejki CBDvaporizery - aż po nasiona medycznej marihuany ;)

Fawkes

Anonimowość

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego serwer naszego sklepu znajduje się we Francji. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych. W naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych zakazanych substancji, dlatego nie ma podstaw prawnych do śledzenia naszych paczek. 

Team

Zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że sprzedajemy tylko i wyłącznie sprawdzone - zarówno przez nas, jak i przez Was - produkty. Nasza obsługa zawsze chętnie udzieli porad. Za wyjątkiem pytań o działania nielegalne na terenie RP - nie łamiemy prawa!