Boveda 58% - 8g - Saszetka Regulacji Wilgotności

9,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9,99 zł

Historia

Boveda – Kontrola Wilgotności 2w1

Saszetki Boveda to innowacyjne rozwiązanie w przechowywaniu ziół, zapewniające idealny poziom wilgotności dla Twojego suszu. Bez względu na to, czy susz jest zbyt suchy czy zbyt wilgotny, saszetki Boveda szybko i skutecznie regulują jego wilgotność, zachowując świeżość i aromat.

Boveda 58% - 8g - Saszetka Regulacji Wilgotności

Boveda 58% - 8g - Saszetka Regulacji Wilgotności

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zastosowanie:

Gdy susz staje się zbyt suchy, wystarczy umieścić go w szczelnym pojemniku z saszetką Boveda, a wilgotność suszu powróci do optymalnego poziomu w zaledwie kilka godzin. Analogicznie, gdy susz jest zbyt wilgotny, saszetka Boveda pomaga obniżyć jego wilgotność do odpowiedniego poziomu.

Dlaczego warto?

Utrzymywanie suszu w odpowiedniej wilgotności poprawia jego smak i aromat, zapobiegając niepożądanemu kruszeniu się, przesuszaniu i pleśnieniu. Saszetki Boveda sprawiają, że susz pozostaje w optymalnej kondycji, co przekłada się na doskonałe wrażenia podczas waporyzacji.

Naturalny skład:

Saszetki Boveda składają się wyłącznie z naturalnych składników - mieszanki soli i wody, bez dodatku substancji chemicznych. Dostępne w wersji o wilgotności 58%, saszetki Boveda zapewniają optymalny poziom wilgotności suszu po kilku godzinach przechowywania w szczelnym pojemniku.

9999 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...