Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!
111

Dr Ziółko – dlaczego jesteśmy najbardziej rozpoznawalną siecią Cannabis Shop w Polsce?

Jesteśmy związani z branżą konopną już od 20 lat. Pierwsze kroki stawialiśmy pracując przy uprawach cannabis w Holandii i USA współtworząc Seedbank Monks Seeds działający w ramach stowarzyszenia Breeders Association. Po zdobyciu cennego doświadczenia postawiliśmy na własną markę, i tak w 2014 roku powstał  Dr Ziółko.Jak od tego czasu rozwinął się Dr Ziółko i na czym opiera swoją działalność? Z całą pewnością możemy stwierdzić, że to niezwykle wszechstronny projekt!

Elitarne geny to podstawa

Marka Monks Seeds została zaprezentowana po raz pierwszy na targach branżowych, które odbywały się w Denver w 2015 roku. Było to jeszcze przed ogólnoświatowym boomem na produkty CBD i medyczną marihuanę. Nagły skok na rynku konopnym, który nastąpił około 2 lat później pomógł firmie w pełni rozwinąć skrzydła.

Hodowcy z Monks Seeds od 8 lat pracują nad genetyką nasion marihuany w tym CBD. Uprawy prowadzone są w Szwajcarii i Macedonii, gdzie prawo jest bardziej przychylne medycznej marihuanie. To pozwala załodze selekcjonować geny, których uprawa w naszym kraju jest zabroniona. Staranność i najwyższe standardy już zostały docenione – nasiona Monks Seeds zdobywają wyróżnienia w USA, Szwajcarii, Macedonii, Czechach i Chile. 

Jednak również w Polsce możemy pochwalić się sukcesami w dziedzinie uprawy konopi przemysłowych. Jako Canna Group jesteśmy podmiotem uprawnionym do uprawy i kontraktacji konopi włóknistych. Projekt upraw „Polskie Konopie” prowadzimy w warunkach indoor na powierzchni 4200 m2, a także outdoor w województwie mazowieckim. Plantacje prowadzone są z myślą o zastosowaniach medycznych oraz spożywczych. Obecnie wdrażamyprojekty naukowe, które mają na celu uzyskanie określonych form genetycznych. Badania w tym kierunku prowadzimy w Macedonii, gdzie nasi hodowcy uczestniczą w projekcie upraw medycznej marihuany prowadzonym przez dr Emilię Kotewską-Awramacewa.

Poszerzanie konopnych horyzontów

Jako Dr Ziółko działamy niezwykle aktywnie w kierunku edukacji i zwiększania świadomości obywateli. Ponadto dzięki wielu podjętym działaniom i nawiązanym kontaktom w branży znacząco przyczyniliśy się do „odczarowywania” konopi, która przez wiele lat w Polsce była kojarzona jedynie z narkotykami, a potem także z dopalaczami.

Zaznaczamy swoją obecność na rynku biorąc udział w targach branżowych, które odbywają się w Czechach, Hiszpanii, Austrii, Niemczech oraz w Polsce. Uczestniczymy także w konwentach tatuażu, co roku w Marszach Wyzwolenia Konopi, Dożynkach Konopnych w Sandomierzu, imprezach sportowych. 

Podejmuje też indywidualną współpracę sponsorską z wieloma artystami i sportowcami.

Dzięki konsekwencji i determinacji w swoich działaniach jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nasion Monks Seeds oraz Atman Seeds. Możemy pochwalić się też wyłączną dystrybucją na Europę produktów Biocannmed (susz cbd, olejki ,pasty), Cannemea (kosmetyki) oraz Weed King (pre rolls CBD, susz CBD, izolaty, waporyzatory). Jesteśmy również oficjalnym sprzedawcą waporyzatorów PAX, Storz & Bickel, olejków Cannabigold, a także nasion uznanych seedbanków, takich jak Dutch Passion, Dinafem i Royal Queen Seeds.

Zawsze frontem do Klienta

Przez wszystkie lata swojej działalności konsekwentnie dążymy do poszerzania oferty. W sklepie internetowym www.drziolko.pl znajdziecie najwyższej jakości nasiona konopi, susz CBD, olejki CBD, a także waporyzery. Rozwojowi bazy produktów towarzyszy także ciągłe podnoszenie poprzeczki w zakresie bezpieczeństwa i najwyższego poziomu obsługi. Zwieńczeniem tych działań było zdobycie nagrody Orły Handlu w 2019 roku, która przyznawana jest w drodze plebiscytu na podstawie opinii Klientów. Kupujący zawsze może u nas liczyć na pomoc i wsparcie przy zakupie na przykład odpowiedniego sprzętu do waporyzacji czy suszu CBD. 

Co więcej, wszystkie produkty w sklepie pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i posiadają potwierdzony skład, poparty stosownymi certyfikatami jakości. Badania odbywają się w kilku niezależnych laboratoriach na terenie Austrii oraz Polski.

Myślisz o biznesie konopnym? Dr Ziółko poszukuje franczyzobiorców, z którymi chciałaby rozwijać długotrwałe relacje oparte na partnerstwie i klarownych zasadach. Jeśli prowadzisz lub planujesz otworzyć sklep z branży cannabis, aptekę czy sklep z suplementami i rozważasz wprowadzenie produktów na bazie CBD, warto skontaktować się z profesjonalistami. 

Jesteśmy pewnym, rzetelnym i wykwalifikowanym zespołem specjalistów, który kładzie nacisk na ciągły rozwój i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród partnerów w branży konopnej. To dzięki temu nasz projekt stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży konopnej w Polsce, a nasze strony na portalach społecznościowych zrzeszają ponad 110 tys. odbiorców.

Chcesz odwiedzić sklep Dr Ziółko osobiście? Znajdziesz go: Warszawa ul. Chmielna 26 i Jana Pawła 43A, Kraków na ul. Stradomska 18 i Starowiślna 52,  Katowice na ul. Mickiewicza 22, Gdańsk na ul. Pańskiej 1/2, w Bytom Pl. Kościuszki 12.