Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!
111

Porady prawne


Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, która dopuszcza używanie konopi siewnych czy medycznej marihuany otrzymanej dzięki realizacji lekarskiej recepty nie jest ustawą doskonałą. W rzeczywistości konsumenci, pacjenci czy rolnicy zajmujący się uprawą konopi siewnych napotykają na różnorodne problemy z funkcjonariuszami prawa i są narażeni na liczne kontrole.


Konflikt z prawem - co robić?


W przypadku jakiegokolwiek konfliktu z prawem (zatrzymanie, sprawa sądowa, naruszenie praw konsumenta konopi przez funkcjonariuszy prawa), którego podłożem jest posiadanie, używanie czy hodowanie konopi  oferujemy pełną pomoc i asystę prawników oraz wsparcie w każdej sytuacji. Pomagamy w uporaniu się z problemami w szybki i skuteczny sposób.


Potrzebna natychmiastowa pomoc? Skorzystaj z naszej całodobowej infolinii! 

Specjalnie dla naszych klientów, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy bądź porady prawnej w wyniku np. zatrzymania przez funkcjonariuszy prawa i posiadanie konopi oferujemy całodobową infolinię, nad którą stale pracujemy. Infolinia służy pomocą każdemu o każdej porze dnia i nocy.

Infolinia zostanie uruchomiona 1 Lipca 2020 r.


Recepta na medyczną marihuanę 


Dzięki przyjętej ustawie od dnia 1 listopada 2017 roku medyczna marihuana jest dostępna legalnie w polskich aptekach. Każdy pacjent może zwrócić się do nas z zapytaniem, a my udzielimy wszelkich informacji o tym, jakie dokumenty należy przygotować oraz pomożemy w umówieniu wizyty w placówce lub online z lekarzem specjalistą. Dzięki udzielanym konsultacjom medycznym po uzyskaniu recepty na medyczną marihuanę zapewniamy pacjentom stałą ochronę oraz pomoc prawną w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.


Nie zapominamy o rolnikach 


Uprawą konopi siewnych interesuje coraz więcej osób. Jednak uzyskanie niezbędnych pozwoleń i spełnienie wielu niezbędnych wymagań dotyczących legalnej uprawy bywa trudne. Pomagamy, wspieramy i ułatwiamy cały ten proces. Każda osoba pragnąca założyć własną uprawę konopi włóknistych może uzyskać od nas pełne wsparcie oraz pomocą merytoryczną i prawniczą.

W przypadku pytań - kontakt mailowy poradyprawne@drziolko.pl