Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Consulting i szkolenia


Consulting


Doradzamy, wspieramy i pomagamy inwestorom oraz przedsiębiorcom pragnącym prężnie pracować w branży konopnej.


Doradzamy w wyborze odpowiednich podwykonawców, producentów oraz odbiorców i klientów danego produktu konopnego. Szacujemy wartość rynkową i przeprowadzamy dokładną analizę, aby produkty mógł odnieść jak największy sukces oraz przyniósł satysfakcjonujące zyski.


Analizujemy finansowanie inwestycji konopnej oraz pomagamy w doborze najlepszej metody. Przewidujemy dokładną wysokość kosztów i staramy się ograniczyć wszelkie wydatki na korzyść przedsiębiorcy.


Szacujemy czas niezbędny do realizacji inwestycji oraz pojawienia się pierwszych zysków. Możliwe jest to dzięki etapowej analizie przedsięwzięcia oraz wspieraniu każdego z poszczególnych kroków jego realizacji.


Współpraca międzynarodowa to klucz do sukcesu, dlatego rozwijamy nasze skrzydła poprzez zdobywanie licznych, intratnych zagranicznych kontraktów dla naszych przedsiębiorców.


Pomoc prawna to znaczące ułatwienie dla każdego przedsiębiorcy. Oferujemy pełne wsparcie prawne przy przygotowaniu i zawieraniu kontraktów oraz umów. Ułatwiamy uzyskanie niezbędnych pozwoleń do uprawy, produkcji i dystrybucji konopi siewnych. Nie boimy się postępowań sądowych, postępowań egzekucyjnych czy postępowań zabezpieczających. Dodatkowo oceniamy możliwości prawne każdej z podejmowanych inwestycji.

Szkolenia
Przeprowadzamy pełen pakiet szkoleń w zakresie uprawy, przetwarzania konopi siewnych, produkcji i dystrybucji produktów konopnych. Szkolenia przeprowadzane są przez wyspecjalizowanych pracowników sklepów oraz lekarzy specjalistów, którzy uświadamiają i edukują o właściwościach zdrowotnych konopi siewnych oraz medycznej marihuany.
Nasze szkolenia przeznaczone są dla rolników oraz przedsiębiorców pragnących rozpocząć działalność gospodarczą w branży konopnej.