Auto Glueberry O.G. - Autoflower

153,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 153,00 zł

Historia

Auto Glueberry O.G. jest automatycznie kwitnącą wersją silnie uderzającego, ociekającego żywicą, fotoperiodycznego Glueberry O.G. W celu stworzenia automatycznie kwitnącej wersji Glueberry O.G., skrzyżowaliśmy (Gorrila Glue x O.G.) z oryginalnym Auto Blueberry, aby zapewnić ten sam smak i efekt, jak jego fotoperiodyczna siostra.

Opakowanie

Auto Glueberry O.G. - Autoflower

Auto Glueberry O.G. - Autoflower

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Jeśli szukacie odmian z dominacją sativy, silnej hybrydy, której można bezproblemowo używać w obydwu hodowlach SOG i SCROG- spróbujcie tej amerykańskiej delicji!

Ze wyczuwalnym posmakiem Diesla i owocowymi nutami Blueberry, Auto Glueberry O.G. może być uważana za odmianę o słodkim smaku mającym swe korzenie zarówno w Azji, jak i Ameryce.

Ta automatycznie kwitnąca hybryda z dominującą sativą, gwarantująca ogromnych plonach dostarczy przyjemności każdemu hodowcy zarówno takiemu, który hoduje w duże zbiory, zachwyci wszystkich hodowców, zarówno tych indoor, jak i outdoor (w słonecznym klimacie) i zapewni znakomite zbiory, którymi będzie mogła cieszyć się rodzina i przyjaciele.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...