Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer
Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer
Poprzedni
Następny
zoom_in
Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer
Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer

Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer

539,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 539,00 zł

Historia

Flowermate V5.0S PRO MINI to waporyzator przenośny do suszu i koncentratów.

Szybko się nagrzewa (30 sekund), pełną kontrolę temperatury w zakresie: 40-230℃ wygodny wyświetlacz OLED oraz funkcje powerbanku.

Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer

Flowermate V5.0S PRO MINI Vaporizer

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dla kogo jest Flowermate Mini Pro?
Mini Pro jest idealny dla każdego, kto szuka dyskretnego, stylowego, kieszonkowego vaporyzatora. Komora i ustnik są ukryte w przesuwanych przegrodach, wydobywając bardzo mało zapachu, gdy nie są używane.

Pełna kontrola temperatury.
Flowermate V5s Mini Pro zapewnia doskonałą kontrolę, pracując w zakresie 104°F - 446°F (40°C - 230°C). W porównaniu innych modeli, v5.0s, Mini Pro pozwala na parowanie w niższej temperaturze w celu uzyskania bardziej aromatycznego smaku lub wyższej temperatury dla koncentratów. Flowermate Mini Pro posiada wyświetlacz cyfrowy OLED pokazujący aktualną temperaturę, ustawioną temperaturę i niezwykle pomocny wskaźnik poziomu baterii.

Łatwy w użyciu. Szybki czas nagrzewania.
Korzystanie z Flowermate V5s Mini Pro jest proste. Wystarczy włączyć urządzenie, załadować komorę i w ciągu 30 sekund urządzenie jest gotowe do waporyzacji. Regulowany przepływ powietrza Flowermate Mini Pro daje dodatkową kontrolę pozwalającą na dostosowanie przepływu powietrza do Twoich preferencji.

Jakość pary.
Flowermate Mini Pro ma krótką ścieżkę przepływu powietrza, ale szklany ustnik wykonuje dobrą robotę w chłodzeniu pary, dając Ci płynny ciąg. Dostajesz około 10-15 smacznych wdechów z w pełni załadowanej komory. Mini Pro możemy również podłączyć do każdego bonga dzięki uniwersalnej przejściówce znajdującej sie w zestawie.

Jakość konstrukcji.
Fundamentem tego waporazatora są materiały z których został stworzony. Wyposażony w ceramiczną komorę grzewczą, szklany ustnik i anodyzowaną aluminiową powłokę.

Żywotność baterii.
Flowermate Mini Pro jest zasilany przez wysokiej jakości baterię 1800mAh która zapewnia do 75 minut waporyzacji na pełnym naładowaniu. Ponadto, Mini Pro posiada 5 minutowe automatyczne wyłączanie w celu zachowania trwałości baterii i jest ładowany przez USB, co pozwala na korzystanie z urządzenia, gdy jest ono podłączone. Mini Pro działa na 100-240V, więc jest możliwość ładowania w dowolnym miejscu na świecie. Co ciekawe model ten posiada funkcję powerbanku.

W zestawie:

-Vaporizer v5.0s mini pro
-Adapter do bonga
-Ustnik ze szkła borokrzemowego
-Komora ze stali nierdzewnej na susz
-Komora ze stali nierdzewnej na olejki/woski
-Zapasowe sitka ustnika i komory grzewczej
-Ubijacz
-Szczoteczka do czyszczenia vaporizera
-Kabel USB do ładowania

Gwarancja 2 lata

Kolor: czarny

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...