Waporyzator Fenix Titanium

Waporyzator Fenix Titanium to udoskonalona wersja Fenixa Mini. Został wyposażony w wysokiej jakości, wytrzymałą tytanową komorę. Codzienne użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze dzięki funkcji battery check. Fenix Titanium pozwala waporyzować zioła w znacznie większym zakresie temperatur – już od 138°C do 220°C.

Więcej szczegółów

Nowy

420,00 zł

Więcej info

Specyfikacja:

 • typ ogrzewania: konwekcyjno-kondukcyjne (hybrydowe)
 • pojemność komory: 0.2g – 0.25g
 • materiał ustnika: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
 • zakres temperatur: 138°C – 220°C
 • akumulator: 1600 mAh
 • czas pracy: 40 minut na jednym ładowaniu (8 – 10 sesji)
 • wymiary obudowy: 50 x 27.3 x 81 mm
 • waga: 0.14 kg

Co zawiera zestaw?

 • Fenix Titanium vaporizer
 • kabel USB do ładowania
 • zapasowa uszczelka z sitkiem
 • ubijak do suszu
 • specjalna szczoteczka do czyszczenia
 • pęseta
 • kwarcowy pojemnik do waporyzacji koncentratów
 • instrukcja obsługi

Fenix Titanium – nowsza wersja kultowego Fenixa Mini

Fenix Titanium to nowa, ulepszona wersja kultowego Fenixa Mini. Producent wprowadził kilka zmian, które dodatkowo poprawiają wygodę użytkowania. Urządzenie zostało również wykonane z nieco innych materiałów, co znacząco wpływa na jakość waporyzacji. Jak na stosunkowo niewielką różnicę ceny w porównaniu do innych modeli, Fenix Titanum z pewnością jest godny uwagi.

Fenix Titanium – dyskretne i estetyczne urządzenie

W kwestii wyglądu Fenix Titanium nie różni się znacząco od Fenixa Mini. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości, wyjątkowo wytrzymałego metalu w kolorze czarnym. Waporyzator wyróżnia się dużą wytrzymałością i nie musisz się obawiać, że szybko ulegnie zniszczeniu. Producent zadbał o matowe wykończenie, dzięki czemu urządzenie nie rzuca się w oczy. Co więcej, dzięki niewielkim rozmiarom będzie wyjątkowo dyskretny – jest poręczny, mieści się w dłoni i można wygodnie schować go do kieszeni.

Udoskonalona konstrukcja i działanie

W Fenixie Titanium dotychczasową komorę ze stali nierdzewnej zastąpiono tytanową. Materiał jest bardzo wytrzymały oraz wyróżnia się szybkim nagrzewaniem i stygnięciem, co zdecydowanie poprawia wydajność waporyzacji. Tytanowa komora jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na wysokie temperatury, będzie również łatwa w czyszczeniu.

Producent w odpowiedzi na potrzeby użytkowników zwiększył również zakres temperatur waporyzacji. Możliwe jest precyzyjne regulowanie stopnia nagrzania urządzenia w zakresie od 138°C do 220°C. Pozwala to cieszyć się waporyzacją nie tylko konopi, ale również wybranych ziół, które wymagają niższych temperatur. Dzięki temu z suszu możliwe jest uwolnienie nie tylko CBD i THC, ale również innych, cennych kannabinoidów oraz wykorzystanie pełnego spektrum i właściwości zdrowotnych suszu.

Fenix Titanium – bateria, która sprosta Twoim wymaganiom

W Fenixie Titanium został zastosowany akumulator o mocy 1600 mAh, który pozwala na 40 minut ciągłej waporyzacji, czyli około 8 – 10 sesji, co w zupełności pokrywa potrzeby większości użytkowników. Co więcej, pełne ładowanie urządzenia nie zajmuje dużo czasu – bateria będzie w pełni naładowana po około 1,5 godzinie. W Fenixie Titanium zostało wprowadzone jeszcze jedno udogodnienie – w dowolnym momencie można sprawdzić na ekranie aktualną temperaturę, co zapobiega niespodziewanemu rozładowaniu waporyzatora.

Waporyzacja na najwyższym poziomie

Fenix Titanium doskonale sprawdza się zarówno do waporyzacji suszu CBD, jak i medycznej marihuany. Można wykorzystać go również przy innych ziołach takich, jak na przykład damiana, szałwia, pokrzywa i wiele innych. Waporyzator generuje zaskakująco dużo pary, jak na urządzenie stosunkowo niewielkich rozmiarów. Wapor jest wyjątkowo aromatyczny i treściwy, dzięki czemu korzystanie z Fenixa Titanium to czysta przyjemność. Oprócz tego para jest odpowiednio schłodzona – można wygodnie waporyzować susze nawet w wysokich temperaturach bez ryzyka podrażnienia gardła czy płuc.

Jak używać Fenixa Titanium? Intuicyjna obsługa

Używanie Fenixa Titanium jest bardzo proste i intuicyjne. Z boku obudowy znajdują się trzy przyciski. Aby uruchomić urządzenie, wystarczy 5 razy nacisnąć największy z nich – taki mechanizm zapobiega przypadkowemu włączeniu waporyzatora na przykład w kieszeni. Pozostałe przyciski służą do regulowania temperatury, którą można ustawiać z dokładnością do jednego stopnia. Po rozgrzaniu urządzenie jest gotowe do użycia – można zaciągnąć się parą i cieszyć najwyższej jakości waporem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: