Royal Queen Seeds Amnesia Haze 100 szt.

Nasiona Amnesia Haze umożliwiają uprawę roślin najwyższej jakości i mocy, o świeżym, owocowym smaku i wyjątkowych doznaniach psychosomatycznych. Roślina ta stanowi pierwszorzędny wybór dla celów psychodelicznych i medycznych, ponieważ zapewnia idealny relaks zarówno ciała, jak i umysłu

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Nasiona Royal Queen obecnie umożliwiają wyjątkową jakość konopi Amnesia Haze oferowanych luzem oraz w małych, konwencjonalnych pakietach jednego, trzech, pięciu lub dziesięciu nasion.

Nasiona Amnesia Haze umożliwiają rośliny najwyższej jakości i mocy, o świeżym, owocowym smaku i wyjątkowych doznaniach psychosomatycznych. Roślina ta stanowi pierwszorzędny wybór dla celów psychodelicznych i medycznych, ponieważ zapewnia idealny relaks zarówno ciała, jak i umysłu

Amnesia Haze wyrasta do wysokości 80 do 140 centymetrów i prezentuje zwartą formę, oferując bardzo bogate zbiory od 70 do 80 gram z jednego krzewu oraz 600 do 650 gram z metra kw. w warunkach światła 600 watt.

Uprawiane na słonecznym miejscu, na zewnątrz, Amnesia Haze osiągają 175 do 210 centymetrów i dają zbiory 650-700 gram z suchej rośliny. Nasiona Amnesia Haze nadają się do upraw w systemach hydroponicznych; glebowych, morskich oraz ekranowych.

Amnesia Haze jest rośliną koneserów i podobnie, jak dobre wino, wymaga dłuższego czasu na wydanie owoców. Zakwita po 12 tygodniach i wymaga dwu tygodniowego suszenia i sezonowania.

Miesiącem zbioru jest październik. Wymaga ochrony przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi oraz szkodnikami, a także starannego podlewania. Za to daje piękne żniwo o owocowym, wyjątkowym smaku, 22% zawartości THC, średni poziom CBD i satysfakcję typową tylko dla Amnesia Haze.

Royal Queen oferuje feminizowane nasiona Amnesia Haze o składzie genetycznym 70% Sativa oraz 30% Indica oraz dziedzictwie oryginalnych nasion Haze sprowadzonych do Holandii i zmodyfikowanych do postaci Amnesia Haze.

Zamówienia hurtowe można realizować z poziomu naszej strony kontaktowej z wieloma opcjami płatności i wysyłki.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PROMOCJE