Royal Queen Seeds Skunk XL 100 szt.

Absolutna klasyka marihuany, która jest podstawą genetyk większości będących w obiegu nasion marihuany. Pierwotnie była to mieszanka gatunków kolumbijskich, meksykańskich i afgańskich, złożona w 50% z Sativy a w 50% z Indica.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Spośród wielu odmian dostępnych ostatnio, klasyczny Skunk XL należy do najlepszych. Szczep ten zawiera 75 procent sativy, a jego korzenie sięgają odmian meksykańskich, kolumbijskich i afgańskich. Zrewolucjonizował on uprawę konopi nowej generacji.

Szczep ten rośnie znakomicie zarówno w szklarniach, jak i na zewnątrz. Stosując 600 watowe żarówki, można oczekiwać zbiorów w granicach 65 i 75 gram z jednego krzewu lub 500 gram z metra kw. W ciepłych klimatach, jak Włochy, Hiszpania lub Kalifornia, można oczekiwać do 100 gram z krzewu rosnącego na zewnątrz. Skunk XL można również uprawiać w chłodniejszych klimatach, jak klimat Holandii lub Wielkiej Brytanii przy nieco ograniczonych zbiorach.

Krzew ten rośnie, jak marzenie. Jak na Sativę, nie rozgałęzia się zbytnio podczas kwitnienia i nie jest zbyt wymagający w uprawie. To sprawia, że Skunk XL jest idealnym krzewem do upraw zarówno glebowych, jaki hydroskopowych. Szczególnie nadaje się do zielonych farm morskich.

Aby zmaksymalizować smak, zbiory należy planować po siedmiu do ośmiu tygodniach. Wielu plantatorów, jednakże zbiera ten krzew po dziewięciu lub dziewięciu tygodniach, aby uzyskać większego "kopa" w paleniu. Z powodu krótkiego okresu kwitnienia, łatwości upraw i obfitych zbiorów, Skunk XL jest uważany obecnie za bardzo dochodowy.

Skunk XL słynie z mentalnego haju, który z wolna zaczyna pełzać po całym ciele. Palacze doceniają słodki, owocowy smak, który sprawia że zapalenie jointa staje się przyjemnym doświadczeniem. Ze względu na jego słodycz, szczep ten można dodawać do potraw.

 • THC: 17%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 600 - 650 gr/m2
 • Plony Outdoor: 625 - 675 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kwitnienie: 7 - 8 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Październik
 • Tło Genetyczne: Skunk
 • Typ: Sa 50% In 50% Ru 0%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju
 • Smak: Sweet, Earthy

Opisy pochodzą ze strony producenta i mają charakter opisowy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

O NAS

drziolko.pl – Cannabis Shop, jest profesjonalnym i legalnie działającym sklepem internetowym i stacjonarnym w centrum Warszawy, posiadającym w ofercie sprzedażowej produkty konopne w tym nasiona marihuany. Sprowadzane przez nas nasiona konopi są w oryginalnych opakowaniach od renomowanych producentów takich jak: Monks Seeds, Dutch Passion, Atman Seeds, Dinafem, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Green House Seeds Co, Sensi Seeds, Female Seeds, Serious Seeds, CBD Crew. Wszystkie nasiona konopi w naszym sklepie są feminizowane a wśród nich są odmiany sativa i indica, indoorowe, outdoorowe oraz autoflowering. Wszystkie nasiona konopi w naszym seedbanku są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i anonimowe transakcje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i nternetowym. Zakupy w internecie nie wymagają rejestracji i są zabezpieczone szyfrowaniem danych osobowych SSL. Kupując nasiona marihuany w naszym sklepie masz gwarancję ,że otrzymasz towar najwyższej jakości, szybko, dyskretnie i bezpiecznie! Uprawa konopi indyjskich na terenie RP jest zabroniona. Nasiona marihuaniy, nasiona konopi nie posiadają substancji psychoaktywnych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w Polsce jest legalna. Sprzedajemy nasiona konopi wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Życzymy udanych zakupów :)


Idea

Idea

DR ZIÓŁKO to sklep mający promować zdrowy styl życia z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na szeroki zakres dostarczanych produktów - od art. spożywczych i codziennej pielęgnacji - przez specjalistyczne maści i olejki CBDvaporizery - aż po nasiona medycznej marihuany ;)

Fawkes

Anonimowość

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego serwer naszego sklepu znajduje się we Francji. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych. W naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych zakazanych substancji, dlatego nie ma podstaw prawnych do śledzenia naszych paczek. 

Team

Zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że sprzedajemy tylko i wyłącznie sprawdzone - zarówno przez nas, jak i przez Was - produkty. Nasza obsługa zawsze chętnie udzieli porad. Za wyjątkiem pytań o działania nielegalne na terenie RP - nie łamiemy prawa!

 

Promocje