Royal Queen Seeds Speedy Chile Fast Bulk 100 szt.

Laboratorium Royal Queen Seeds przygotowało nowy szczep feminizowanych konopi Speedy Chile, który posiada najlepsze cechy ulubionych szczepów. Szybko rosnące wersje naszych szczepów są idealną alternatywą konopi auto-kwitnących, ponieważ reprezentują duży potencjał i kwitną w krótszych okresach.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Krzyżując trzecią generację szybko rosnącej wersji tej rośliny z takim samym klonem, pochodzącym z oryginalnych źródeł, stworzyliśmy nie tylko wspaniałą kombinację efektów (Green Poison oraz Chile Indica), ale również osiągnęliśmy wysoki poziom THC w tej mieszance. Przy koncentracji 16%, poziomy THC typowe dla tego szczepu wydają się imponujące w porównaniu z innymi, szybko rosnącymi szczepami.

Foto-okresowo feminizowany szczep umożliwił stworzenie łatwej w uprawie różnorodności. Należy on do tych szczepów, które może uprawiać każdy laik przy odrobinie wiedzy. Jednakże, jest on równie popularny wśród zawodowych plantatorów, którzy dysponują rozległą wiedzą w celu maksymalnego wykorzystania potencjału tej rośliny. Rezultaty upraw wewnętrznych i zewnętrznych różnią się znacznie.

Uprawy szklarniowe dają do 525 gram z metra kw. Krewy pozostają zwarte do wysokości 50-100. Plantacje zewnętrzne cechują się dużo większym wzrostem, od 100-170 cm (czasem są trzykrotnie wyższe w porównaniu z plantacjami szklarniowymi). Na zewnątrz, osiągamy 500 gram z suchego krzewu. Profesjonalne plantacje szklarniowe można zbierać tydzień lub dwa wcześniej w porównaniu z krzewami uprawianymi na zewnątrz.

 • THC: 16%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 475 - 525 gr/m2
 • Plony Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 100 - 170 cm
 • Kwitnienie: 6 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny wrzesień
 • Tło Genetyczne: Green Poison x Chile Indica's
 • Typ: Sa 30% In 70% Ru 0%
 • Działanie: Relaksujący i pełen aromatu
 • Smak: Fruity, Woody, Spices

Opisy pochodzą ze strony producenta i mają charakter poglądowy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

O NAS

drziolko.pl – Cannabis Shop, jest profesjonalnym i legalnie działającym sklepem internetowym i stacjonarnym w centrum Warszawy, posiadającym w ofercie sprzedażowej produkty konopne w tym nasiona marihuany. Sprowadzane przez nas nasiona konopi są w oryginalnych opakowaniach od renomowanych producentów takich jak: Monks Seeds, Dutch Passion, Atman Seeds, Dinafem, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Green House Seeds Co, Sensi Seeds, Female Seeds, Serious Seeds, CBD Crew. Wszystkie nasiona konopi w naszym sklepie są feminizowane a wśród nich są odmiany sativa i indica, indoorowe, outdoorowe oraz autoflowering. Wszystkie nasiona konopi w naszym seedbanku są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i anonimowe transakcje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i nternetowym. Zakupy w internecie nie wymagają rejestracji i są zabezpieczone szyfrowaniem danych osobowych SSL. Kupując nasiona marihuany w naszym sklepie masz gwarancję ,że otrzymasz towar najwyższej jakości, szybko, dyskretnie i bezpiecznie! Uprawa konopi indyjskich na terenie RP jest zabroniona. Nasiona marihuaniy, nasiona konopi nie posiadają substancji psychoaktywnych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w Polsce jest legalna. Sprzedajemy nasiona konopi wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Życzymy udanych zakupów :)


Idea

Idea

DR ZIÓŁKO to sklep mający promować zdrowy styl życia z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na szeroki zakres dostarczanych produktów - od art. spożywczych i codziennej pielęgnacji - przez specjalistyczne maści i olejki CBDvaporizery - aż po nasiona medycznej marihuany ;)

Fawkes

Anonimowość

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego serwer naszego sklepu znajduje się we Francji. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych. W naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych zakazanych substancji, dlatego nie ma podstaw prawnych do śledzenia naszych paczek. 

Team

Zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że sprzedajemy tylko i wyłącznie sprawdzone - zarówno przez nas, jak i przez Was - produkty. Nasza obsługa zawsze chętnie udzieli porad. Za wyjątkiem pytań o działania nielegalne na terenie RP - nie łamiemy prawa!

 

Promocje