Royal Queen Seeds Wersja Speedy Chile Fast

Nasz Speedy Chile powstał z krzyżówki Green Poison oraz Chile Indica. Relaksujące walory Green Poison - jednego z najsilniejszych szczepów marihuany obecnie - oraz euforyczne i energetyczne walory Chile Indica łączą się i tworzą kojący, aktywny haj, idealny dla tych, którzy pragną relaksu przez cały dzień, pomimo konieczności spełniania codziennych obowiązków.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Krzyżując trzecią generację szybko rosnącej wersji tej rośliny z takim samym klonem, pochodzącym z oryginalnych źródeł, stworzyliśmy nie tylko wspaniałą kombinację efektów (Green Poison oraz Chile Indica), ale również osiągnęliśmy wysoki poziom THC w tej mieszance. Przy koncentracji 16%, poziomy THC typowe dla tego szczepu wydają się imponujące w porównaniu z innymi, szybko rosnącymi szczepami.

Foto-okresowo feminizowany szczep umożliwił stworzenie łatwej w uprawie różnorodności. Należy on do tych szczepów, które może uprawiać każdy laik przy odrobinie wiedzy. Jednakże, jest on równie popularny wśród zawodowych plantatorów, którzy dysponują rozległą wiedzą w celu maksymalnego wykorzystania potencjału tej rośliny. Rezultaty upraw wewnętrznych i zewnętrznych różnią się znacznie.

Uprawy szklarniowe dają do 525 gram z metra kw. Krewy pozostają zwarte do wysokości 50-100. Plantacje zewnętrzne cechują się dużo większym wzrostem, od 100-170 cm (czasem są trzykrotnie wyższe w porównaniu z plantacjami szklarniowymi). Na zewnątrz, osiągamy 500 gram z suchego krzewu. Profesjonalne plantacje szklarniowe można zbierać tydzień lub dwa wcześniej w porównaniu z krzewami uprawianymi na zewnątrz.

Nasze krzewy Speedy Chile są mocne, łatwe w uprawie i dają imponujące zbiory. Wysokie stężenie THC oraz kombinacja Green Poison i Chile Indica wywołują silny, aktywny haj u każdego palacza.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PROMOCJE