Royal Queen Seeds Northern Lights 100 szt.

Marihuana Northern Light jest 100% czystą Indica. Jest rezultatem mieszanki 11 różnych typów doskonałych nasion, które w końcu stworzyły Northern Lights, jaki znamy i cenimy dzisiaj. Zachodnie wybrzeże jest dumne z tego, że szczep ten powstał właśnie tutaj.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Właśnie to robimy, oferujemy najwyższą jakość najczystszych nasion North Light luzem. Nasz cel jest prosty. Kto chce produkować profesjonalne krzewy, zasługuje na oszczędności w postaci możliwości zakupu nasion luzem. Korzyści kupowania luzem są oczywiste. Im więcej kupujesz na raz, tym większą zniżkę uzyskujesz. Nasze nasiona Northern Light pochodzą prosto z jakościowych upraw Ameryki i przeznaczone są dla profesjonalnych plantatorów.

Bogate zbiory Northern Light możliwe są w ciągu 7-8 tygodni. Krzewy rosną do 1,2 m, i rozwijają długie, cienkie liście, które dają 50-60 gram z jednego krzewu. Stanowi to sporo za dużo mniejszą cenę i nasza firma jest dumna mogąc zaoferować ten wspaniały krzew po taki niskich cenach.

Northern Light wywołuje uczucie relaksu pomieszane z typowym "hajem", charakterystycznym dla krzewów zorientowanych bardziej w kierunku sativa. Wielu palaczy docenia tę mieszankę "kamiennego haju", ponieważ jest najlepsza na świecie. Bardziej umiarkowani klienci docenią delikatną równowagę wywoływaną przez ten niezwykły krzew.

Kto chce produkować Northern Light na profesjonalnym poziomie, może skontaktować się z naszą obsługą klienta, gotową do pomocy, aby ziścić te plany. Firma jest w stanie zapewnić doskonałe warunki dostaw i wsparcia, jednak najbardziej jesteśmy dumni z samego produktu. Na nic jest wszelkie wsparcie, kiedy sam produkt nie jest najlepszy. Możemy pomóc w trakcie procesu zakupów i udzielić wskazówek, jak dobrze wykorzystać sezon uprawny. Najlepsze nasiona Northern Light, jak zawsze u nas.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PROMOCJE