111
Książka "Marihuana Leczy " Bogdan Jot Zobacz większe

"Marihuana Leczy" Bogdan Jot

Książka "Marihuana Leczy" Bogdan Jot

Więcej szczegółów

Nowy

39,90 zł

W związku z modernizacją strony internetowej zamówienia będą realizowane telefonicznie : 506155740 oraz mailowo : sklep@drziolko.pl w godzinach pon-sobota10:00 - 20:00 Przepraszamy za utrudnienia

Więcej info

Książka "Marihuana Leczy" Bogdan Jot

Pierwsze w Polsce kompleksowe opracowanie dotyczące medycznych właściwości marihuany. Bogdan Jot, autor bloga www.marihuanaleczy.pl, oraz książki „Odkłamywanie marihuany”, w zwięzły sposób przedstawił dziesiątki obszarów, w których istnieją udokumentowane wskazania do stosowania konopi indyjskich w lecznictwie. Wobec niezgodnych z Konstytucją polskich przepisów, które odmawiają pacjentom prawa do poszanowania i ochrony zdrowia, na próżno szukać tych informacji u lekarzy.

Niestety prohibicja narkotykowa spowodowała, że lek, który mógłby zastąpić 10-20% konwencjonalnych środków farmaceutycznych, jest w tej chwili niemalże niedostępny.

Dla tych osób, które gotowe są na wyjazd do jednego z krajów, gdzie marihuana dopuszczona jest do stosowania w medycynie, książka „Marihuana leczy” stanowić będzie rewelacyjne kompendium wiedzy. Ponad 500 odwołań bibliograficznych czyni tę pozycję również znakomitym punktem odniesienia dla studentów myślących o podjęciu tego tematu w pracy dyplomowej, czy lekarzy szukający rzetelnych informacji.

Opis z tylnej strony okładki: „Lecznicze właściwości konopi są znane ludziom od tysięcy lat. Od początków XX wieku na skutek decyzji o charakterze politycznym konopie były skutecznie wypierane – z naszych aptek i z naszej świadomości. Lata 60. przyniosły powrót zainteresowania ich działaniem. W konsekwencji długiego procesu medyczna marihuana jest dziś legalna w kilku krajach i ponad 20 amerykańskich stanach.

Marihuana leczy to pierwsza w Polsce próba przedstawienia, jak współczesna nauka tłumaczy skuteczność konopi w leczeniu lub łagodzeniu objawów wielu trapiących nas chorób.

 

  • Stron: 326
  • Format: 143 x 203 mm
  • Okładka: miękka klejona

4 Inne produkty w tej samej kategorii: