Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Pierwsza Gala CAVEMMA już za nami!

Pierwsza Gala CAVEMMA już za nami!

W miniony weekend odbyła się inauguracyjna gala CAVEMMA. Był to profesjonalne widowisko sportowe dla fanów mieszanych sztuk walki. Pokaz prawdziwej zawziętości, honorowej sportowej rywalizacji. Zawodnicy dali z siebie wszystko, fundując istną ucztę dla wszystkich miłośników MMA. Całe wydarzenie uatrakcyjnił koncert Soboty, który podczas gali kręcił nowy klip promujący to wydarzenie. Wśród gości specjalnych znalazł się mistrz wagi ciężkiej MMA - Daniel Omielańczuk, znany między innymi z mistrzostwa federacji KSW oraz walk w federacji UFC, DSF, ACA

W miniony weekend odbyła się inauguracyjna gala CAVEMMA. Był to profesjonalne widowisko sportowe dla fanów mieszanych sztuk walki. Pokaz prawdziwej zawziętości, honorowej sportowej rywalizacji. Zawodnicy dali z siebie wszystko, fundując istną ucztę dla wszystkich miłośników MMA. Całe wydarzenie uatrakcyjnił koncert Soboty, który podczas gali kręcił nowy klip promujący to wydarzenie. Wśród gości specjalnych znalazł się mistrz wagi ciężkiej MMA - Daniel Omielańczuk, znany między innymi z walk w federacji KSW, UFC, DSF, ACA. 

Gala narodziła się w czasach kiedy mieszane sztuki walki zyskują coraz większe grono entuzjastów. Osoby ceniące sobie prawdziwe sportowe emocje z pewnością doceniły widowisko jakie zaoferowali nam organizatorzy i zawodnicy. Tą galą organizatorzy postawili sobie poprzeczkę naprawdę wysoko, także nie możemy się już doczekać następnego CAVEMMA!

 

Podczas gali, poza walką wieczoru, miejsce miało wiele emocjonujących i zażartych pojedynków. Uczestniczyli w nich zarówno utytułowani zawodnicy, którzy na dobre już zadomowili się w klatce, jak i debiutanci, którzy swoim duchem walki w niczym nie ustępowali swoim bardziej doświadczonym kolegom. 

Walka wieczoru jest zdecydowanie jedną z tych, które trzeba zapamiętać. Nasz rodak Piotr Poniedziałek, mimo naderwanego mięśnia dwugłowego uda zdołał w 30 sekundzie II rundy pokonać znakomitego Mohammeda „Dragon Boy” Ghalaba poprzez techniczny nokaut. Warto podkreślić, że kontuzjowany Piotr nie miał lekkiego zadania. Ghalab okazał się być niezwykle wytrzymałym przeciwnikiem i w momencie kiedy wszyscy byli przekonani, że pojedynek zakończy się na korzyść Polaka już w pierwszej rundzie, waleczny Egipcjanin pokazał ducha walki dotrwał do jej końca, ulegając dopiero w drugiej. Wspaniałe widowisko. Gratulacje dla zwycięzcy i pokłony szacunku dla pokonanego. 

Kolejną walką naprawdę godną uwagi był zwycięski pojedynek Kacpra Kabary z Konradem Piechaczką, dla obu walka była debiutem. Panowie walczyli w kategorii do 96kg. Kacper dosłownie bombardując swojego przeciwnika gradobiciem ciosów wygrał poprzez techniczny nokaut w I rundzie. Czapki z głów dla obu zawodników, a Kacprowi z całego serca gratulujemy w pełni zasłużonego zwycięstwa. 

Bardzo dobre widowisko zafundowali nam też dwaj doświadczeni zawodnicy. Polak Łukasz Stanek oraz Gruzin Giorgi Lobhanidze. To była strasznie zażarta walka i żaden z zawodników nie ustępował drugiemu na krok. Obaj sprawiali wrażenie niezłomnych maszyn wymieniających między sobą ciosy. Łukasz dał radę pokonać walecznego Gruzina w II rundzie poprzez techniczny nokaut. Łukaszowi także chcemy pogratulować pięknego zwycięstwa oraz podziękować obu zawodnikom za wspaniałe widowisko. 

W przerwie pomiędzy walkami odbyła się również licytacja charytatywna na rzecz 4 letniej Poli Omielańczuk cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe. Licytowano rękawice „Polskiego Niedźwiedzia” czyli znamienitego Daniela Omielańczuka. Licytacja osiągnęła niebagatelną kwotę 25 tys złotych. Kwota została podwojona przez firmę ModernReh która ufunduje pobyt rehabilitacyjny dla małej Poli, której życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby rehabilitacja przyniosła jak najlepsze efekty! 

O oprawę muzyczną zadbał znany raper Sobota. Podczas gdy uczestnicy mogli wsłuchiwać się w jego unikalne, lekko zachrypnięte flow, Sobota nagrywał klip do swojej nowej piosenki promującej galę. Mamy nadzieję, że na efekty nie będziemy musieli długo czekać i teledysk ukaże się już niebawem… 

Jako sieć sklepów Dr Ziółko jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do organizacji tak wspaniałego wydarzenia. Patrząc przez poziom profesjonalizmu i zaangażowania organizatorów jesteśmy wręcz pewni, że kolejne gale przyniosą nam jeszcze więcej wrażeń i jeszcze więcej imponujących starć w oktagonie. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy organizatorom, uczestnikom jak i widowni. Do zobaczenia na następnej gali!

0 Comment