Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Uber Eats w Kanadzie dostarczy… marihuanę!

Uber Eats w Kanadzie dostarczy… marihuanę!

W kanadyjskiej wersji Uber Eats będzie opcja zamówienia marihuany. W Kanadzie konopie zostały zalegalizowane w 2018 roku i od tego czasu pojawia się coraz więcej udogodnień dla ich użytkowników. Od teraz wszyscy mieszkańcy Toronto oprócz jedzenia mogą zamówić również wybrany susz lub produkty konopne z dostawą do domu!

Innowacja w branży konopnej

Uber Eats w Kanadzie poszerza swoją ofertę i od teraz oprócz jedzenia dostarczy również marihuanę bezpośrednio pod drzwi klientów. To pierwsza tego typu sytuacja na świecie, gdy firma trzecia będzie zajmować się dostawą produktów z THC. Wszystko jest efektem współpracy Uber Technologies Inc. z Leafly. Jest to dobrze znany serwis internetowy, z którego korzysta obecnie około 10 milionów użytkowników. Leafly ma w swojej ofercie zarówno akcesoria do palenia czy uprawy, jak i susz czy tak zwane edibles. Oprócz tego firma jest znana ze współpracy z innymi sklepami i przedsiębiorstwami konopnymi.

Konopny Uber Eats – jak to działa?

Samo złożenie zamówienia jest banalnie proste. Wystarczy złożyć klasyczne zamówienie w Uber Eats i wybrać interesujące nas produkty. Informacja o tym zostanie przekazana za pośrednictwem Leafly do konopnych sklepów – na początku będzie można zamawiać z Hidden Leaf Cannabis, Shivaa’s Rose oraz Minerva Cannabis.

Kto będzie mógł zamówić marihuanę?

Z nowej oferty Uber Eats skorzystają wszyscy mieszkańcy Kanady, którzy ukończyli 19 lat. Dostawami zajmą się wykwalifikowani kurierzy, którzy upewnią się nie tylko co do wieku klientów, ale również ich trzeźwości.

Uber Eats w walce z czarnym rynkiem

Swoją decyzję dyrektor generalny Uber Eats w Kanadzie motywuje w nieoczywisty na pierwszy rzut oka sposób. Nawiązanie współpracy z Leafly ma w pierwszej kolejności zmniejszyć sprzedaż marihuany na czarnym rynku, który, mimo legalizacji, wciąż działa i niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Dzięki Uberowi licencjonowani sprzedawcy marihuany dotrą do swoich klientów nie tylko szybciej i bezpieczniej, ale też skuteczniej. Pozwoli to również ograniczyć prowadzenie pojazdów przez osoby pod wpływem marihuany, ponieważ zostanie ona im dostarczona wygodnie do domu.

Weed Courier w Polsce – dostawa CBD nawet w 15 minut!

W Dr Ziółko jako pierwsi w Polsce od 2020 roku realizujemy dowóz produktów konopnych za pośrednictwem Ubera i Bolta. Dostarczamy susz i olejki CBD, a także nasiona marihuany, waporyzatory oraz pozostałe akcesoria. Aby złożyć zamówienie, wystarczy zadzwonić do lokalnego sklepu, wybrać produkty, a następnie zrealizować płatność poprzez BLIK lub kartą. Nie musisz wychodzić z domu – kurier dostarczy zamówione artykuły nawet w 15 minut pod Twoje drzwi!

0 Comment

Leave your comment

Reload

Submit