Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Poseł z jointem w Sejmie: „Państwo traktuje dorosłych ludzi jak dzieci”

Poseł z jointem w Sejmie: „Państwo traktuje dorosłych ludzi jak dzieci”

"Każdy dorosły powinien być wolny. To oznacza, że wolność mojej pięści kończy się na wolności twojego nosa. Powinienem móc robić wszystko, dopóki nie naruszam wolności drugiego człowieka i go nie krzywdzę" – powiedział dziś w Sejmie o legalizacji marihuany poseł Konrad Berkowicz (Konfederacja)

Przypominamy, że wczoraj 20.04 Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany złożył pakiet ustaw konopnych. 


Konrad Berkowicz dodał również:
"Mogę szkodzić sobie, choćby po to, aby uczyć się na błędach" - po czym polityk stojąc na sejmowej mównicy wyciągnął z kieszeni jointa (nie wiadomo czy był to joint CBD, czy z medycznej marihuany ;)

"Żyjemy w państwie, które traktuje dorosłych ludzi jak dzieci, traktuje dorosłych ludzi jak przestępców. Dorosły człowiek za posiadanie czegoś takiego jest zagrożony kara do trzech lat więzienia. W polskim prawie, ktoś, kto weźmie 10-latka i go upije alkoholem, jest zagrożony karą do dwóch lat pozbawienia wolności, a ktoś kto jest dorosły i zapali jointa, może trafić do więzienia nawet na trzy lata”. - Trudno nie zgodzić się z posłem Berkowiczem. 
Ostatnie dni obfitują w tematy legalizacji, spotkań w sejmie, happeningów - kropla drąży skałę, dlatego patrzymy optymistycznie w przyszłość.
0 Comment