Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Gala Krwawy Sport 3 - Patryk Hebel broni mistrzowskiego pasa. Poszukiwania i śmierć Mariusza Adama Ryjka

Gala Krwawy Sport 3 - Patryk Hebel broni mistrzowskiego pasa. Poszukiwania i śmierć Mariusza Adama Ryjka

W miniony weekend odbyła się trzecia gala na gołe pięści "Krwawy Sport". Mieliśmy okazję zobaczyć 10 ekscytujących pojedynków w formule kickboxing z możliwością użycia łokci. W tym dwie walki wagi ciężkiej oraz mistrzowski pojedynek w kategorii do 100 kg Patryk Hebel - Łukasz Szecówka.

Patryk Hebel (#teamdrziolko) obronił mistrzowski pas w kategorii 100 kg, K1 - w finałowej walce wieczoru podczas gali „Krwawy Sport III” Serdeczne gratulacje i podziękowania. Patryk pokonał Łukasza Szecówkę w pierwszej rundzie poprzez TKO. Wyrazy uznania dla obu zawodników!
Patryk Hebel w trakcie przygotowań i po walkach suplementuje produkty CBD firmy Biocannamed.
Do walki zawodników zagrzewał raper Nizoł wykonując swój najnowszy numer pt. "Progres"!
   
Zaginięcie Mariusza Adama "Ryjka"
W niedzielę rano organizatorzy przekazali bardzo smutną wiadomość - nie żyje Mariusz Adam Ryjek (Fighter, uczestnik programów Warsaw Shore i Hells Kitchen) W trakcie gali był poszukiwany. Niestety w niedzielę rano została opublikowana informacja o jego śmierci. Organizatorzy przekazali wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i fanów Adama. Wg prokuratury zgon nastąpił bez udziału osób trzecich, a z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobną przyczyną śmierci Mariusza "Ryjka" mogło być samobójstwo.
  
Otwarte złamanie kości piszczelowej Adama Wiśniowskiego
Gala "Krwawy Sport 3" zostanie też zapamiętana z powodu makabrycznego otwartego złamanie kości piszczelowej  Adama Wiśniowskiego. 
Co było przyczyną złamania?
Wiśniowski trafił swojego przeciwnika kilkoma low-kickami, niestety ostatnie z kopnięć zawodnik z Ukrainy skutecznie zablokował, co doprowadziło do tak poważnego złamania.
0 Comment