Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Dr Ziółko wspiera sportowe zmagania Dragon Kraków Paraboxing

Dr Ziółko wspiera sportowe zmagania Dragon Kraków Paraboxing

Z radością pragniemy poinformować, że Dr Ziółko wspólnie z Biocannamed podejmuje partnerską współpracę z krakowskim klubem sportowym Dragon Paraboxing, skupiającym zawodników uprawiających boks na wózkach.

Dragon Kraków Paraboxing to niezwykła przestrzeń, w której zawodnicy z niepełnosprawnością ruchową mogą nie tylko rozwijać i realizować swój sportowy potencjał pod okiem wprawnych trenerów, ale przede wszystkim tworzyć społeczność ludzi, dla których najważniejsze jest wzajemne wsparcie i osiąganie niemożliwego poprzez wspólne pokonywanie barier w dążeniu do zdobywania zamierzonych celów. 

Zespół składający się ze sportowców, wolontariuszy, trenerów i zarządu organizacji, to ludzie pełni pasji, pozytywnej energii oraz wiary we własne siły. To także ludzie, którzy codziennie pokonują szereg przeszkód, by razem działać na rzecz rozwoju i zdrowia członków klubu. Treningi w DKP to dla zawodników przede wszystkim okazja do bycia razem oraz możliwość utrzymania dobrej kondycji, a także spełniania sportowych ambicji.

Dr Ziółko, chcąc wesprzeć wszystkich zaangażowanych w działania DKP, staje się częścią tej wspaniałej inicjatywy. Na spotkaniu ze sportowcami mieliśmy okazję porozmawiać o korzystnym wpływie CBD w kontekście wyzwań, z jakimi spotykają się zawodnicy na wózkach, takimi jak rehabilitacja, spastyczność mięśni, regeneracja układu nerwowego po treningach i zawodach. Zadbamy więc o suplementację reprezentantów klubu olejkami CBD, tak, byśmy mogli jeszcze lepiej wspólnie wspierać ich codzienną walkę o sprawność i zdrowie.

Klub wciąż potrzebuje asysty wolontariuszy chętnych do współpracy przy przygotowywaniu sali treningowej, asekuracji wózków czy wyjazdach na zawody.

Świetną okazją do pokazania siły i determinacji zawodników będą zbliżające się dwa sportowe wydarzenia.
Pierwsze, które będzie miało miejsce już 28 maja, to rozgrywki Grand Prix Małopolski w Krakowie, podczas których odbędzie się pokazowa walka członków DKP, natomiast 2 czerwca dwóch zawodników klubu będzie miało okazję do zaprezentowania swoich umiejętności na Gali Fundacji Braci Collins - Collins Charity Fight Night.
Łukasz Kosiara i Paweł Kaleta stoczą walkę, dzięki której będą mogli udowodnić, że w pięściarstwie nie ma barier nie do pokonania.

0 Comment