111
Wyprzedaż! AMSTERDAM STAR AUTO 3 seeds Zobacz większe

Auto Amsterdam Star - Monks Seeds - 1szt

Feminizowane - Automatyczne - Szybkie - Mało Zapachu - 45% Sativa / 45% Indica / 10% R

Więcej szczegółów

Nowy

46,00 zł

W związku z modernizacją strony internetowej zamówienia będą realizowane telefonicznie : 506155740 oraz mailowo : sklep@drziolko.pl w godzinach pon-sobota10:00 - 20:00 Przepraszamy za utrudnienia

Więcej info

Feminizowana i automatycznie kwitnąca AMSTERDAM STAR jest wynikiem skrzyżowania naszego szczepu czwartej generacji, o przewadze genów Sativa, z elitarnym klonem Northern Lights.

W celu wzmocnienia pożądanych cech połączyliśmy tę wdzięczną hybrydę z Monks Super Haze, wybierając na matki okazy o najlepszych cechach genetycznych. Praca nad potomkami kilku pokoleń zaowocowała zwiększeniem jej produktywności i wigoru. Potrafi osiągnąć 65-90 cm. Stabilna i krzaczasta budowa oraz mała ilość liści zapewnia obfite zbiory już po około 60-70 dniach. Topy są niezwykle duże gęste jak filc, i pełne lepkiej żywicy. Sąsiedzi nie zorientują się o twojej pasji, gdyż jej owocowo-korzenny aromat uwalnia się dopiero w ostatnich dwóch tygodniach uprawy. W działaniu mocna, na początku euforyczna, zmieniająca się szybko w silne odurzenie.

27 Inne produkty w tej samej kategorii: