Cannabis Energy Drink Mango

6,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6,00 zł

Historia

Cannabis Energy Drink o smaku mango, to wyjątkowy napój, pełny zdrowych i naturalnych składników i witamin. Produkowany jest z ekstraktu nasion konopi siewnych (łac. Cannabis Sativa L), które są uprawiane w zgodzie z naturą bez używania szkodliwych dla zdrowia pestycydów.

Cannabis Energy Drink Mango

Cannabis Energy Drink Mango

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ekstrakt z konopi używany przy produkcji napoju zawiera ważne witaminy i minerały, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Olej z konopi zawiera kwasy linolowe LA i LNA, które pomagają osobom mającym problemy z otyłością, cukrzycą, wysokim poziomem cholesterolu i podwyższonym ciśnieniem krwi. Zawiera między innymi witaminę B5, niezbędną w produkcji przeciwciał, które wzmacniają układ odpornościowy.

Cannabis Energy Drink jest połączeniem kofeiny i tauryny, które zwiększają poziom energii i poprawiają samopoczucie. Pozytywnie wpływa na koncentrację odpierając jednocześnie efekty zmęczenia i obniżając poziom stresu.

Cannabis Energy Drink nie powoduje efektów narkotyzujących ponieważ nie zawiera THC ani żadnych innych substancji psychoaktywnych.


Cannabis Energy Drink:

100% legalny
nie zawiera THC
dostarcza dzienne zapotrzebowanie na witaminy
unikalna kombinacja składników w tym wyciąg z nasion konopi
mocno orzeźwiający smak mango
poprawia koncentrację i zwiększa poziom energii
nie polecany dla dzieci, kobiet w ciąży i osób wrażliwych na kofeinę

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...