DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020
Poprzedni
Następny
zoom_in
DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020
DynaVap VapCap M 2020

DynaVap VapCap M 2020

349,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 349,00 zł

Historia

Waporyzator VapCap M 2020 jest pozbawiony elektroniki i nie wymaga ładowania. Obsługa urządzenia odbywa się manualnie przy pomocy palnika gazowego. Waporyzator jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, minimalistycznym designem i dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdza się do waporyzowania konopi, dostarczając smacznej i gęstej pary.

DynaVap VapCap M 2020

DynaVap VapCap M 2020

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja:

  • typ ogrzewania: konwekcyjno-kondukcyjne (hybrydowe)
  • pojemność komory: 0.1g (lub mniej)
  • materiał ustnika: stal nierdzewna
  • czas pracy: 30 sekund (2-3 zaciągnięcia)
  • zakres temperatur: ~ 220°C
  • wymiary: 92 x 12 x 12 mm
  • waga: 19.3 g

Co zawiera zestaw?

  • DynaVap VapCap M 2020 vaporizer
  • ekologiczne, wykonane z kartonu opakowanie

VapCap M 2020 – waporyzator bez baterii

VapCap M 2020 to innowacyjne rozwiązanie w świecie waporyzatorów. To, co sprawia, że jest naprawdę wyjątkowy to przede wszystkim brak baterii i jakiejkolwiek elektroniki. Jego obsługa jest niezwykle prosta, a dzięki obudowie ze stali nierdzewnej urządzenie wyróżnia się dużą wytrzymałością. Wszystko to sprawia, że DynaVap zyskał duże grono zwolenników na całym świecie. Doskonale sprawdza się zarówno do waporyzacji CBD, jak i medycznej marihuany.

Wyjątkowy design urządzenia

VapCap M 2020 wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami oraz minimalistycznym designem. Został wykonany całkowicie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Waporyzator VapCap M 2020 nie zajmuje wiele miejsca oraz z powodzeniem mieści się w dłoni lub kieszeni – jest niezwykle poręczny i sprawdzi się niemal w każdych warunkach. Urządzenie jest czwartą odsłoną kultowego już modelu VapCap, która od poprzedników różni się nieco konstrukcją oraz szeregiem udoskonaleń.

W porównaniu do wcześniejszych modeli zmianom uległa przede wszystkim komora grzewcza, czyli tak zwany tip. Znajdują się na nim charakterystyczne wgłębienia umożliwiające przedostanie się powietrza pod cap oraz równomiernie ogrzanie znajdującego się w komorze suszu. Zmianom uległa również sama nasadka komory grzewczej, która jeszcze lepiej rozprowadza ciepło. Mocniej wyczuwalne są również kliknięcia po uzyskaniu pożądanej temperatury – zmniejsza to ryzyko przeoczenia sygnału i przypadkowego przypalenia suszu.

Producent zmienił nieco również sam korpus urządzenia. Dzięki specjalnym wgłębieniom obracanie waporyzatora podczas ogrzewania suszu jest zdecydowanie wygodniejsze. Największą zmianą jest jednak wlot powietrza. W VapCap M 2020 składa się on aż z dwóch części, dzięki czemu można precyzyjniej kontrolować dostęp powietrza. Wlot został umieszczony w specjalnym wgłębieniu w obudowie, a co za tym idzie, jest wygodniejszy do zlokalizowania i zakrycia palcem.

Całkowicie manualna obsługa

Waporyzator VapCap M 2020 jest całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek elektroniki, dzięki czemu nie ma konieczności regularnego ładowania urządzenia i można używać go bez ograniczeń. VapCap M 2020 jest zawsze gotowy do pracy i nie trzeba się martwić źródłem zasilania. Brak elektroniki ma jeszcze jedną zaletę – urządzenie zdecydowanie rzadziej się psuje i można zapomnieć o kupowaniu zapasowych elementów na wypadek usterki. Dla wielu osób korzystanie z manualnego urządzenia wiąże się ze swojego rodzaju rytuałem, bez którego nie wyobrażają sobie waporyzacji ziół.

VapCap M 2020 – duża oszczędność suszu

Waporyzator VapCap M 2020 jako jedyny z dostępnych na rynku umożliwia korzystanie z tak niewielkich ilości suszu. Urządzenie wydobywa wszystkie składniki aktywne z ilości mniejszych niż 0.1 g. Dzięki temu VapCap jest wyjątkowo wydajny, a korzystanie z niego pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Osoby, które chcą korzystać nie tylko z suszu, ale również z koncentratów mogą zdecydować się na dokupienie specjalnego wkładu Dynacoil. Został on wykonany z tytanu, a co za tym idzie, jest niezwykle wytrzymały, higieniczny oraz łatwy w czyszczeniu. Przy jego pomocy można waporyzować między innymi woski i oleje.

Wysokiej jakości, aromatyczna para

Jak na urządzenie tak niewielkich rozmiarów oraz wyposażone w prosty mechanizm VapCap M 2020 dostarcza wysokiej jakości waporu. Wydobywa cały aromat z waporyzowanych ziół, dzięki czemu korzystanie z niego jest wyjątkowo przyjemne. Pod wrażeniem będą nie tylko osoby początkujące, ale również użytkownicy, którzy dotychczas korzystali z elektronicznych waporyzatorów.

Jak używać VapCap M 2020?

Korzystanie z VapCapa jest niezwykle łatwe i poradzą sobie z nim nawet początkujący użytkownicy. Wiąże się to przede wszystkim z nieskomplikowanym mechanizmem działania oraz prostą konstrukcją. Pierwszym krokiem jest oczywiście napełnienie komory wybranym suszem konopnym – na przykład CBD lub medyczną marihuaną. Można użyć dowolnej ilości materiału nie większej niż 0.1 g. Następnie należy przygotować palnik gazowy i zacząć powoli ogrzewać nim cap. Dobrze jest równocześnie obracać urządzenie w palcach tak, by równomiernie rozprowadzić temperaturę po całej komorze grzewczej. Po zakończeniu procesu będą słyszalne dwa kliknięcia – to system, który informuje użytkownika, że urządzenie jest gotowe do pracy i można przystąpić do inhalacji. Natomiast do regulacji temperatury i gęstości pary służy wlot powietrza. Nie powinno się całkowicie blokować dostępu tlenu – optymalnym rozwiązaniem będzie zakrycie otworu w połowie.

VapCap M 2020 z filtrem wodnym – inny wymiar waporyzacji

Waporyzatory VapCap doskonale sprawdzają się nie tylko do samodzielnego używania – równie dobrze można połączyć je z filtrem wodnym. Model M 2020 został stworzony tak, by można było łączyć go z bongami bez konieczności kupowania osobnego adaptera (urządzenie pasuje do złącz o średnicy 10 mm). Dzięki fajce wodnej wapor będzie jeszcze czystszy, chłodniejszy i dodatkowo przefiltrowany, co niewątpliwie wpływa na komfort waporyzacji.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...