SKUNK NUMBER ONE - SENSI SEEDS

78,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 78,00 zł

Historia

Feminizowane - Pełnosezonowe - 65% Indica / 35% Sativa 

Opakowanie

SKUNK NUMBER ONE - SENSI SEEDS

SKUNK NUMBER ONE - SENSI SEEDS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 Feminizowane Nasiona Marihuany
 Zwycięzca Cannabis Cup
 Umiarkowany/kontynentalny
 Średni przyrost wysokości
 Kwitnienie 45 - 50 dni
 Duży plon
 35% Sativa / 65% Indica

Odmiana, która zmieniła kulturę hodowania konopi i od ponad ćwierćwiecza zaskakuje wielbicieli trawki, Sensi Seeds oferuje teraz jako najwyższej jakości postać feminizowaną!

Skunk #1 jest doskonale jednolity w przypadku hodowli z nasion, a rośliny wykazują spójną strukturę i regularne formowanie pąków raz za razem. 

Silne działanie i duże zbiory pokazują prawdziwe znaczenie żywotności tej hybrydy. Pod względem wzrostu i kwitnienia najbardziej przypomina ona konopie indyjskie, chociaż rośliny odmiany Skunk osiągają większą wysokość podczas kwitnienia niż czysta Indica. Kwitnienie jest bardzo szybkie i obfite, jako że Skunk #1 wytwarza silne pędy i gałęzie podtrzymujące ogromne plony tej odmiany. Wąskie odstępy między rozgałęzieniami szybko wypełniają się gęstymi, zaokrąglonymi skupiskami kwiatów, które do czasu zbiorów zbijają się w ogromne, ciężkie pąki. 

Geny Sativy w odmianie Skunk #1 w subtelny sposób oddziałują na strukturę kwiatów, a także mają cudowny wpływ na moc tej odmiany: zadziwiająco mocne połączenie uczuć odrętwienia i haju!

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Nasiona konopi sprzedawane w naszym sklepie służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...