JACK FLASH 5 - SENSI SEEDS

164,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 164,00 zł

Historia

Feminizowane - Pełnosezonowe - 65% Sativa / 35% Indica

Opakowanie

JACK FLASH 5 - SENSI SEEDS

JACK FLASH 5 - SENSI SEEDS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Feminizowane Nasiona Marihuany
Zwycięzca Cannabis Cup
Słoneczny/śródziemnomorski
Roślina wysoka
Kwitnienie 55 - 75 dni
Obfity plon
65% Sativa / 35% Indica

Po stworzeniu najbardziej nagradzanej konopi świata w postaci Jacka Herera firma Sensi Seeds, zdecydowała się kontynuować prace nad tą znakomitą linią genetyczną, aby odkryć jakie jeszcze aromatyczne przyjemności może nam zaoferować. Mając na względzie moc nowej odmiany, hodowcy wybrali cztery fenotypy o najwyższej zawartości sativy i zmieszali je z Super Skunkiem i Hazem. Otrzymaną nową formę poddano wielokrotnemu i starannemu krzyżowaniu wstecznemu, co zaowocowało powstaniem Jack Flasha Sensi Seeds.

Ta nowa mieszanka okazała się być rewolucyjna, pokazując, że przeciętny hodowca jest w stanie uprawiać tę egzotyczną, pozytywnie nastrajającą i niesamowicie smaczną odmianę, nie obawiając się, że proces będzie zbyt czasochłonny, trudny czy dający zbyt małe plony, aby się to opłacało.

Feminizowana odmiana Jack Flash #5, tak samo jak Jack Herer, z nawiązką nagradza wysiłki hodowcy, jednocześnie pozostając łatwą w uprawie, co jest charakterystyczne dla rodziny Skunk. Lata cierpliwej selekcji i udoskonalania najbardziej popularnych cech odmiany o dominującej zawartości sativy, przeznaczonej do hodowli w pomieszczeniach, wielokrotnie się zwróciły, dzięki powstaniu nasion Jack Flash. 

W kwestii smaku Jack Flash nawiązuje do klasycznych ziemistych, skunkowych aromatów Jacka Herera z owocową nutą moreli i pomarańczy. Podczas okresu kwitnienia rośliny uwalniają cytrynowy zapach, który choć zauważalny, nie jest przytłaczająco intensywny. Po wysuszeniu pąków smak i aromat uwydatniają się. Podczas konsumpcji często wyczuwalne są świeże szczytowe nuty mięty i sosny. Odmiana ta często przywodzi na myśl herbatę Earl Grey i jej przyjemne aromaty mandarynek i bergamotki.

Podczas haju doznajemy pozytywnego pobudzenia, które dla mniej doświadczonych konsumentów może okazać się dość intensywne. Jest ono jednak złagodzone dzięki elementom indiki zawartym w tej fantastycznej odmianie Sensi Seeds. Wszystkie doznania przychodzą szybko, dzięki czemu te nasiona konopi idealnie nadają się do celów medycznych, przynoszą bowiem szybkie rozluźnienie. Odmiana ta może skutecznie eliminować objawy niepokoju, depresji i stresu. Haj można opisać jako pozytywny, nawet pobudzający oraz tak samo jak w przypadku rodzica odmiany – radosny. Jack Flash Sensi Seeds sprawia, że użytkownicy stają się bardziej towarzyscy i rozmowni, nie zaś wycofani czy wręcz bliscy stanu psychodelii, jaki może nieść ze sobą konsumpcja pewnych rodzajów konopi.

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Nasiona konopi sprzedawane w naszym sklepie służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...