Dynavap Vapcap M 2k18 wersja 2018

Dynavap Vapcap M 2k18, łatwy w obsłudze vaporizer manualny. 

Zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Nie wymaga baterii, końcówek ani części zamiennych. Aby go używać potrzebny jest palnik lub zapalniczka żarowa. Niesamowicie wydajny w produkcji pary jak na swój rozmiar.

Produkt niedostępny.

Więcej szczegółów

Nowy

259,00 zł

Więcej info

Sposób działania:

  1. Ten waporyzator jest manualny w obsłudze, wszystkie czynności, począwszy od podgrzewania wkładu, na regulowaniu wielkości chmur kończąc, wykonuje użytkownik.
  2. Dobrze zmielony susz (to bardzo ważne, by susz był zmielony, bo ułatwia to proces podgrzewania) należy zaaplikować do niewielkiej komory spalania, która znajduje się pod przysłowiową „czapką” (cap z ang. czapka).
  3. Następnie zakrywamy komorę i zaczynamy proces jej nagrzewania. W tym celu najlepiej użyć palnika, ale może to być również zwykła zapalniczka żarowa. Ciepło należy skierować na „czapkę” waporyzera i czekać do momentu kliknięcia, które informuje o osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Sam proces podgrzewania trwa nie dłużej jak 15 sekund.
  4. Bardzo ważne - po zakończonej sesji, po upływie ok. 40 sek. usłyszymy ponowne kliknięcie, które oznacza wychłodzenie waporyzera i osiągnięcie gotowości na kolejną sesję. Jest to o bardzo istotne, bo zapobiega nadmiernemu nagrzaniu waporyzera, a co za tym idzie niewłaściwemu podgrzewaniu wkładu.
  5. Strumień wciąganego dymu reguluje się „sprzęgiełkiem” umiejscowionym w widocznym miejscu.
  6. Produkowana przez VapCap M para nie gryzie w gardło, a dzięki zastosowanym wysokiej jakości materiałom, jest bardzo smaczna. Warto dodać, iż mimo swych minimalnych rozmiarów, waporyzer jest bardzo efektywny w produkcji pary.

Wymiary: długość 92mm

Zestaw zawiera:

  • DynaVap VapCap M 2k18 Vaporizer
  • Plastikowe Etui do przechowywania DynaVap
  • Instrukcja Obsługi

2 lata gwarancji

30 Inne produkty w tej samej kategorii: