X-MAX Starry 3.0 Zobacz większe

X-MAX Starry 3.0

X-MAX Starry 3.0 Vaporizer zapewnia bardzo czysty smak pary, szczególnie na niższych temperaturach. Susz jest ogrzewany w ceramicznej komorze grzewczej i wdychany przez ustnik z ceramiki Zirconia, dzięki czemu para jest wolna od jakiegokolwiek posmaku. Waporyzator X-MAX Starry 3.0 oferuje też szybkie nagrzewanie (30 sekund), precyzyjną regulację temperatury oraz zasilanie wymienną baterią 18650.

Więcej szczegółów

Nowy

299,00 zł

Więcej info

Waporyzator X-MAX Starry 3.0 jest mały i bez problemu da się go ukryć w dłoni. Na boku waporyzatora znajduje się wysokiej jakości wyświetlacz OLED, z którego możemy odczytać stan baterii, wybraną temperaturę waporyzacji, aktualną temperaturę oraz czas pozostały końca sesji. Starry 3.0 automatycznie wyłącza się po 5 lub 10 minutach, w zależności od preferencji użytkownika.

Przy wyświetlaczu znajdziemy 3 przyciski. Większy przycisk włącza i wyłącza urządzenie. Dwa mniejsze przyciski umiejscowione poniżej wyświetlacza służą do regulacji temperatury. Pod wyświetlaczem znajduje się również port micro-USB, który pozwala na ładowanie przy pomocy kabla podłączonego do komputera, ładowarki od telefonu czy powerbanku, co jest bardzo wygodne.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: