SNOOP DOGG G PEN || HERBAL VAPORIZER
Poprzedni
Następny
zoom_in
SNOOP DOGG G PEN || HERBAL VAPORIZER

SNOOP DOGG G PEN HERBAL VAPORIZER

179,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,00 zł

Historia

Produkt chwilowo niedostępny.

Produkt niedostępny

SNOOP DOGG G PEN HERBAL VAPORIZER

SNOOP DOGG G PEN HERBAL VAPORIZER

SNOOP DOGG G PEN HERBAL VAPORIZER

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Obecnie brak na stanie

Przenośna fajka/waporyzator SNOOP DOGG G PEN w kształcie elektronicznego papierosa służy do palenia tytoniu, ziół, suszu.

Do komory wkładamy susz, przykręcamy ustnik z częścią dociskową ze sprężynką i już możemy palić.

Jest to oszczędniejsza forma palenia niż z fajki, fifki.

Podgrzewanie odbywa się w zamkniętej komorze bez strat. Dym jest zimny nie gryzący, żar nie wypada na zewnątrz.

Jest to najskuteczniejsza i najzdrowsza forma przyjmowania dymu szczególnie ceniona przez osoby dbające o swoje zdrowie. Snoop Dogg G Pen podgrzewa susz do temperatury 200-230°C- wdychasz samą parę bez szkodliwych substancji powstających podczas spalania.

Od kilku lat w gronie palaczy coraz bardziej popularne stały się stacjonarne odparowywacze materiału zwane także waporyzatorami, które przywiązywały konsumentów do miejsc gdzie dostępne była gniazdka elektryczne.

My oferujemy Ci urządzenie, które można używać praktycznie wszędzie. Vaporizer Snoop Dogg G Pen w kształcie elektronicznego papierosa nie zwróci niczyjej uwagi podczas inhalacji nawet w miejscach publicznych.

Bardzo proste w obsłudze urządzenie obsługuje się tylko jednym przyciskiem, który w celu uruchomienia waporyzatora, należy kliknąć 5 razy, aż lampka mrugnie trzykrotnie, następnie przyłożyć do ust i krótko przycisnąć. Grzałka podgrzewająca działa natychmiast, dlatego na jednego macha wystarczy przytrzymać przycisk bardzo krótko 1-2 sekundy, puścić i czynność powtórzyć kilkukrotnie, wedle potrzeby. Dłuższe przytrzymywanie guzika powoduje zbyt intensywne nagrzanie się, więc zamiast efektu waporyzacji, nasza zawartość zwyczajnie się spali.

Do komory mieści się ok. 0,2-0,5 grama zmielonego suszu, przez co jest bardzo wydajny. Radzimy nabić ciasno do pełna gdyż zbyt mała ilość zamiast wolno sobie parować, po prostu się szybko spali.

Zestaw zawiera pełen komplet akcesoriów potrzebnych do waporyzacji suszu roślinnego oraz e-palenia.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...