Szukaj

Promocje

5% CBD olejek z ekstrakcji...

Olejek tylko z certyfikowanych kwiatów konopi siewnej uzyskany metodą ekstrakcji CO2. Produkt niedostępny.

143,92 zł 179,90 zł -20%
Zniżka!
Auto Kalashnikov - Monks Seeds

Szybkie - Automatyczne - Feminizowane - Mocne - Łatwe

12,60 zł

Partnerzy

AKRYLOWE 

W kategorii jest 10 produktów.
Młynki
MŁYNEK AKRYLOWY "WOLNE...

Świetny młynek wykonany z najwyższej jakości akrylu o średnicy 5 cm. Młynek sygnowany oficjalnym logo stowarzyszenia "WOLNE KONOPIE" posiada bardzo twarde oraz ostre ząbki, które poradzą sobie z każdym suszem roślinnym.   Średnica: 5 cm Wysokość: 2 cm   Kupując ten produkt wspierasz finansowo stowarzyszenie "Wolne Konopie".

30,00 zł
Młynki
MŁYNEK AKRYLOWY "WOLNE...

Niewielkich rozmiarów praktyczny młynek do suszu roślinnego wykonany z wysokiej jakości akrylu!Grinder składa się z 2-części, które trzymają się ze sobą za pomocą mocnego magnesu. Wewnątrz młynka bardzo ostre i twarde ząbki, które poradzą sobie z każdym rodzajem suszu roślinnego.Średnica: 3 cm Wysokość: 1,5 cm

7,00 zł
Młynki
MŁYNEK PIŁKA GOLFOWA 43MM/43MM

Doskonały akrylowy młynek 2-częściowy w kształcie PIŁKI GOLFOWEJ! Średnica: 43 mm Wysokość: 43 mm Kolor: Biały Idealny gadżet na prezent! 

16,00 zł
Młynki
MŁYNEK AKRYLOWY "FOOTBALL"...

Praktyczny, akrylowy młynek o średnicy 4.5 cm wyglądem przypominający piłkę do grania w nogę! Grinder posiada twarde i ostre ząbki, dzięki czemu poradzi sobie z każdym rodzajem suszu roślinnego.

16,00 zł
Młynki
MŁYNEK PIŁKA GOLFOWA 5,5 CM

Doskonały akrylowy młynek 2-częściowy w kształcie PIŁKI GOLFOWEJ! Średnica: 5,5 mm Wysokość: 5,5 mm Kolor: Biały Idealny gadżet na prezent!

18,00 zł
Młynki
MŁYNEK AKRYLOWY "MINI" || 3...

Mały, praktyczny młyneczek akrylowy o średnicy 3 cm i wysokości 1.5 cm. Idealny do kieszeni czy torebki. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz mieć go ze sobą wszędzie nie odczuwając dyskomfortu!

0,00 zł
Młynki
MŁYNEK ELEKTRYCZNY NIEBIESKI

Doskonały młynek elektryczny w niebieskim kolorze.

36,00 zł
Młynki
Młynek Doktor Ziółko

Akrylowy młynek do tytoniu Doktora Ziółko.

9,00 zł