Vaporyzery

Vaporyzery 

200°C

W kategorii jest 25 produktów.
na stronę
Vaporyzery
Vaporyzer Titan II HEBE

Titan II Hebe to przenośne urządzenie do waporyzacji suszem roślinnym. Jest kolejną edycją modelu Titan I, w nowym modelu dołożony został wyświetlacz LCD wskazujący ustawioną tempreaturę, aktualną temperaturę w komorze, oraz stan naładowania baterii. Dodatkowe dwa przyciski umożliwiają płynną regulację temperatury.

259,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer 3w1 Herova czarny

Nowość - Vaporizer do dabbingu! 160-226 stopni C, 3w1 do suszu roślinnego, waxu i oleju. Ceramiczna komora - bardzo wydajny!

679,00 zł
Vaporyzery
Jomotech Vaporizer

Jomotech Vaporizer do suszu roślinnego, wosku i olejków z wyświetlaczem LCD

299,90 zł
Vaporyzery
Vaporizer Titan VS3

Vaporizer Titan VS3  to wyjątkowy ergonomiczny model wyposażony w ceramiczną komorę grzewczą oraz szklaną rurkę, która odprowadza parę.

369,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Herbstick Relax

Rewolucyjny vaporizer najwyższej jakości w urządzeniach herb vaping od Herbstick. Temperatura spalania widoczna dzięki wyświetlaczowi Led pomoże znaleźć Ci odpowiednią moc.Składany ustnik oraz komora na magnez sprawiają, że urządzenie jest bardziej praktyczne i łatwiejsze do przenoszenia....

679,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Flowermate Aura

Vaporizer Flowermate Aura to jeden z najnowszych przenośnych vaporizerów. 

329,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Herbstick Eco

Herbstick Eco to przenośny model do vaporyzacji suszu. Posiada 6 stopniową regulację temperatury.

369,00 zł
Kategorie
Vaporizer Flowermate...

Vaporizer Flowemate Hybrid to ultra-kompaktowa i przenośna konstrukcja, która została stworzona w celu zapewnienia wszystkich potrzeb vapingu. Nowy Hybrid stworzony przez Flowermate definiuje wszechstronność!

649,00 zł
Vaporyzery
USA Vaporizer elektroniczny...

Drewniany vaporizer elektroniczny z regulacją temperatury i szufladką. W zestawie rurka z szklaną nakłądką i ustnikiem

199,00 zł
Vaporyzery
PAX 3 Complete Kit -...

Najnowszy i najlepszy w kategorii vaporizerów przenośnych klasy premium PAX 3 został stworzony do waporyzacji materiału roślinnego i koncentratów. Sterowany przez dedykowaną aplikację umożliwia prawdziwą indywidualizację doświadczeń. Dostępne kolory: Matte Black (matowy czarny), Matte Silver (matowy srebrny), Matte Rose Gold (matowy różowo-złoty), Matte...

1 099,00 zł
Vaporyzery
FENIX Vaporizer przenośny

Waporyzator konwekcyjny  FENIX sprawdza się świetnie zarówno w podróży jak i w domu, łącząc fajny design z funkcjonalnością.

420,00 zł