Vaporyzery

Vaporyzery 

Vaporyzery

W kategorii jest 48 produktów.
na stronę
Vaporyzery
Vaporyzer Titan II HEBE

Titan II Hebe to przenośne urządzenie do waporyzacji suszem roślinnym. Jest kolejną edycją modelu Titan I, w nowym modelu dołożony został wyświetlacz LCD wskazujący ustawioną tempreaturę, aktualną temperaturę w komorze, oraz stan naładowania baterii. Dodatkowe dwa przyciski umożliwiają płynną regulację temperatury.

259,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer 3w1 Herova czarny

Nowość - Vaporizer do dabbingu! 160-226 stopni C, 3w1 do suszu roślinnego, waxu i oleju. Ceramiczna komora - bardzo wydajny!

679,00 zł
Vaporyzery
Jomotech Vaporizer

Jomotech Vaporizer do suszu roślinnego, wosku i olejków z wyświetlaczem LCD

299,90 zł
Vaporyzery
Vaporizer Titan VS3

Vaporizer Titan VS3  to wyjątkowy ergonomiczny model wyposażony w ceramiczną komorę grzewczą oraz szklaną rurkę, która odprowadza parę.

369,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Herbstick Deluxe

Rewolucyjny Vaporizer Herbstick Deluxe to najwyższy standard w urządzeniu do vapingu. 

499,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Herbstick Relax

Rewolucyjny vaporizer najwyższej jakości w urządzeniach herb vaping od Herbstick. Temperatura spalania widoczna dzięki wyświetlaczowi Led pomoże znaleźć Ci odpowiednią moc.Składany ustnik oraz komora na magnez sprawiają, że urządzenie jest bardziej praktyczne i łatwiejsze do przenoszenia....

679,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Flowermate Aura

Vaporizer Flowermate Aura to jeden z najnowszych przenośnych vaporizerów. 

329,00 zł
Vaporyzery
Vaporizer Herbstick Eco

Herbstick Eco to przenośny model do vaporyzacji suszu. Posiada 6 stopniową regulację temperatury.

369,00 zł
Kategorie
Vaporizer Flowermate...

Vaporizer Flowemate Hybrid to ultra-kompaktowa i przenośna konstrukcja, która została stworzona w celu zapewnienia wszystkich potrzeb vapingu. Nowy Hybrid stworzony przez Flowermate definiuje wszechstronność!

649,00 zł
Vaporyzery
USA Vaporizer elektroniczny...

Drewniany vaporizer elektroniczny z regulacją temperatury i szufladką. W zestawie rurka z szklaną nakłądką i ustnikiem

199,00 zł

O NAS

drziolko.pl – Cannabis Shop, jest profesjonalnym i legalnie działającym sklepem internetowym i stacjonarnym w centrum Warszawy, posiadającym w ofercie sprzedażowej produkty konopne w tym nasiona marihuany. Sprowadzane przez nas nasiona konopi są w oryginalnych opakowaniach od renomowanych producentów takich jak: Monks Seeds, Dutch Passion, Atman Seeds, Dinafem, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Green House Seeds Co, Sensi Seeds, Female Seeds, Serious Seeds, CBD Crew. Wszystkie nasiona konopi w naszym sklepie są feminizowane a wśród nich są odmiany sativa i indica, indoorowe, outdoorowe oraz autoflowering. Wszystkie nasiona konopi w naszym seedbanku są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i anonimowe transakcje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i nternetowym. Zakupy w internecie nie wymagają rejestracji i są zabezpieczone szyfrowaniem danych osobowych SSL. Kupując nasiona marihuany w naszym sklepie masz gwarancję ,że otrzymasz towar najwyższej jakości, szybko, dyskretnie i bezpiecznie! Uprawa konopi indyjskich na terenie RP jest zabroniona. Nasiona marihuaniy, nasiona konopi nie posiadają substancji psychoaktywnych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w Polsce jest legalna. Sprzedajemy nasiona konopi wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Życzymy udanych zakupów :)


Idea

Idea

DR ZIÓŁKO to sklep mający promować zdrowy styl życia z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na szeroki zakres dostarczanych produktów - od art. spożywczych i codziennej pielęgnacji - przez specjalistyczne maści i olejki CBDvaporizery - aż po nasiona medycznej marihuany ;)

Fawkes

Anonimowość

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego serwer naszego sklepu znajduje się we Francji. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych. W naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych zakazanych substancji, dlatego nie ma podstaw prawnych do śledzenia naszych paczek. 

Team

Zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że sprzedajemy tylko i wyłącznie sprawdzone - zarówno przez nas, jak i przez Was - produkty. Nasza obsługa zawsze chętnie udzieli porad. Za wyjątkiem pytań o działania nielegalne na terenie RP - nie łamiemy prawa!