Dr Ziółko – dlaczego jesteśmy najbardziej rozpoznawalną siecią Cannabis Shop w Polsce?

Jesteśmy związani z branżą konopną już od 20 lat! Pierwsze kroki stawialiśmy pracując przy uprawach cannabis w Holandii i USA współtworząc Seedbank Monks Seeds działający w ramach stowarzyszenia Breeders Association. Po zdobyciu cennego doświadczenia postawiliśmy na własną markę, i tak w 2014 roku powstał Dr Ziółko. Jak od tego czasu rozwinął się Dr Ziółko i na czym opiera swoją działalność? Z całą pewnością możemy stwierdzić, że to niezwykle wszechstronny projekt!

Elitarne geny to podstawa!

Marka Monks Seeds została zaprezentowana po raz pierwszy na targach branżowych, które odbywały się w Denver w 2015 roku. Było to jeszcze przed ogólnoświatowym boomem na produkty CBD i medyczną marihuanę. Nagły skok na rynku konopnym, który nastąpił około 2 lat później pomógł firmie w pełni rozwinąć skrzydła.

Hodowcy z Monks Seeds od 8 lat pracują nad genetyką nasion marihuany w tym CBD. Uprawy prowadzone są w Szwajcarii i Macedonii, gdzie prawo jest bardziej przychylne medycznej marihuanie. To pozwala załodze selekcjonować geny, których uprawa w naszym kraju jest zabroniona. Staranność i najwyższe standardy już zostały docenione – nasiona Monks Seeds zdobywają wyróżnienia w USA, Szwajcarii, Macedonii, Czechach i Chile.

Poszerzanie konopnych horyzontów

Jako Dr Ziółko działamy niezwykle aktywnie w kierunku edukacji i zwiększania świadomości obywateli. Ponadto dzięki wielu podjętym działaniom i nawiązanym kontaktom w branży znacząco przyczyniliśmy się do „odczarowywania” konopi, która przez wiele lat w Polsce była kojarzona jedynie z narkotykami, a potem także z dopalaczami.

Zaznaczamy swoją obecność na rynku biorąc udział w targach branżowych, które odbywają się w Czechach, Hiszpanii, Austrii, Niemczech oraz w Polsce. Uczestniczymy także w konwentach tatuażu, co roku w Marszach Wyzwolenia Konopi, Dożynkach Konopnych w Sandomierzu, imprezach sportowych.

Podejmujemy też indywidualną współpracę sponsorską z wieloma artystami i sportowcami.

Zawsze frontem do Klienta

Przez wszystkie lata swojej działalności konsekwentnie dążymy do poszerzania oferty. W sklepie internetowym www.drziolko.pl znajdziecie najwyższej jakości nasiona konopi, susz CBD, olejki CBD, a także waporyzery. Rozwojowi bazy produktów towarzyszy także ciągłe podnoszenie poprzeczki w zakresie bezpieczeństwa i najwyższego poziomu obsługi.

Zwieńczeniem tych działań było zdobycie nagrody Orły Handlu w 2019 roku, która przyznawana jest w drodze plebiscytu na podstawie opinii Klientów. Kupujący zawsze może u nas liczyć na pomoc i wsparcie przy zakupie na przykład odpowiedniego sprzętu do waporyzacji czy suszu CBD.

Co więcej, wszystkie produkty w sklepie pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i posiadają potwierdzony skład, poparty stosownymi certyfikatami jakości. Badania odbywają się w kilku niezależnych laboratoriach na terenie Austrii oraz Polski.Myślisz o biznesie konopnym?

Dr Ziółko poszukuje franczyzobiorców, z którymi chciałaby rozwijać długotrwałe relacje oparte na partnerstwie i klarownych zasadach. Jeśli prowadzisz lub planujesz otworzyć sklep z branży cannabis, aptekę czy sklep z suplementami i rozważasz wprowadzenie produktów na bazie CBD, warto skontaktować się z profesjonalistami.

Jesteśmy pewnym, rzetelnym i wykwalifikowanym zespołem specjalistów, który kładzie nacisk na ciągły rozwój i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród partnerów w branży konopnej. To dzięki temu nasz projekt stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży konopnej w Polsce, a nasze strony na portalach społecznościowych zrzeszają ponad 110 tys. odbiorców.

Chcesz odwiedzić sklep Dr Ziółko osobiście? Znajdziesz nas:

Ładowanie...