Szukaj

Promocje

5% CBD olejek z ekstrakcji...

Olejek tylko z certyfikowanych kwiatów konopi siewnej uzyskany metodą ekstrakcji CO2. Produkt niedostępny.

143,92 zł 179,90 zł -20%
Zniżka!
Auto Kalashnikov - Monks Seeds

Szybkie - Automatyczne - Feminizowane - Mocne - Łatwe

12,60 zł

THC - DETOX 

THC-Detox, Testy Narkotykowe, Wygraj z Uzależnieniem | Dr Ziółko

Jak wygrać z nałogiem?
“Wszystko jest dla ludzi, ale w odpowiedniej ilości”. Gdy ilości przestają być odpowiednie, czujesz że tracisz kontrolę nad nałogiem z pomocą przychodzi dostępna w naszej ofercie 7-dniowa kuracja oczyszczająca organizm z substancji psychoaktywnych. Znane od wieków mieszanki naturalnych ziół wykazujących działanie detoksykacyjne pomogą Ci wygrać z uzależnieniem.

Podejrzewasz, że Twoje dziecko lub partner zażywa narkotyki?
Zastosuj jeden z trzech dostępnych w Dr Ziółko Cannabis Store testów na obecność THC i innych narkotyków w organizmie. Testy reagują na mocz, co sprawia, że ich wykonanie jest niezwykle proste, a wyniki pojawiają się niemal natychmiast. W ofercie testy na obecność THC, kokainy i metamfetaminy, amfetaminy, MDMA (extasy), opiaty, valium i PCP.

Zainteresować mogą Cię także płyny, kapsułki i herbata neutralizujące substancje psychoaktywne w jamie ustnej, moczu i krwi.

W kategorii jest 7 produktów.
THC - DETOX
Power Flush Permanent...

Power Flush Całkowicie Naturalne Ziołowe Kapsułki Oczyszczające 7-dniowe o trwałym efekcie Ultra Klean, zostały przygotowane dla osób pragnących definitywnie oczyścić swoją krew, mocz i ślinę z narkotyków, tym samym zerwać z uzależnieniem. Suplementy zawierają najsilniejsze zioła, które od wieków znane są jako niezwykle skuteczne w usuwaniu toksyn z...

160,00 zł
THC - DETOX
Ultra Wash - Neutralizuje...

Wprowadzony na rynek w 2005 roku oczyszczający płyn do jamy ustnej jest numerem jeden na świecie z natychmiastowo działających specyfików.  Bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Nie ma skuteczniejszego produktu na światowym rynku. Specjalna receptura opatentowana przez firmę Ultra Klean gwarantuje 100% skuteczności....

110,00 zł
THC - DETOX
Power Flush - Neutralizuje...

Power Flush Całkowicie Naturalne Ziołowe Kapsułki Oczyszczające Ultra Klean zostały przygotowane dla osób pragnących oczyścić swój organizm ze szkodliwych toksyn. Kapsułki zawierają najsilniejsze zioła, które od wieków znane są jako niezwykle skuteczne w usuwaniu toksyn z organizmu.  Produkt niedostępny.

120,00 zł
THC - DETOX
Herbata Power Flush

Herbata Power Flush- neutralizuje substancje psychoaktywne w krwi i moczu. Produkt niedostępny.

110,00 zł
THC - DETOX
Test na obecność...

Test narkotykowy na mocz posiadający osiem paneli, które wskazują obecność THC, kokainy i metamfetaminy, amfetaminy, MDMA (extasy), opiaty, valium i PCP w organizmie. 

70,00 zł
THC - DETOX
Test na THC w moczu

Test narkotykowy na mocz posiadający jeden panel, który wskazuje obecność THC w organizmie. 

30,00 zł
THC - DETOX
Test na obecność...

Test narkotykowy na mocz posiadający trzy panele, które wskazują obecność THC, kokainy i metamfetaminy w organizmie. 

70,00 zł