Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!
Opakowania zbiorcze

Opakowania zbiorcze 

Nasiona Marihuany| nasiona marihuany automaty| tanie nasiona marihuany

W kategorii jest 47 produktów.
na stronę
Nasiona Marihuany
AUTO MAZAR 100 SZT...

AUTO MAZAR  100 SZT  OPAKOWANIE ZBIORCZE ORYGINALNE OPAKOWANIE

3 100,00 zł
Nasiona Marihuany
AUTO CRITICAL JACK 100 SZT...

AUTO CRITICAL JACK  100 SZT  OPAKOWANIE ZBIORCZE ORYGINALNE OPAKOWANIA

1 299,00 zł
Nasiona Marihuany
AUTO OG KUSH 100 SZT...

AUTO OG KUSH  100 SZT  OPAKOWANIE ZBIORCZE ORYGINALNE OPAKOWANIA

1 399,00 zł
Nasiona Marihuany
AUTO AMNESIA HAZE 100 SZT...

AUTO AMNESIA HAZE  100 SZT  OPAKOWANIE ZBIORCZE OPAKOWANIA ORYGINALNE

1 499,00 zł
Nasiona Marihuany
AUTO AK47 100 SZT...

AUTO AK47  100 SZT  OPAKOWANIE ZBIORCZE OPAKOWANIA ORYGINALNE

1 399,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds AK...

Nasiona Royal Queen oferują klasyczną marihuanę z nowoczesnym akcentem naszego Royal AK Automatic. Ziemisto-smrodliwy aromat w połączeniu z sosnowo-słodkim smakiem Royal AK Automatic zadowala wielu palaczy. Zmieszanie 35% Sativa oraz 45% Indica i 25% Ruderalis (ze względów auto-kwitnienia) umożliwiają imponujące zbiory Royal AK Automatic w bardzo krótkim...

1 505,00 zł
Royal Queen Seeds
Royal Queen Seeds Haze...

Skrzyżowaliśmy Amnesia Haze, jedną z najlepszych Amsterdamskich odmian Haze ze Skunkiem i następnie skrzyżowaliśmy z odmianami automatycznie kwitnącymi. Rezultatem jest wspaniała, automatycznie kwitnąca odmiana feminizowana.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Kush...

Coś trochę innego dla fanów odmian automatycznie kwitnących. Royal Kush  Automatic jest krzyżówką automatycznie kwitnącej Ruderalis z szybką kwitnącą Kush . Wpływ Kush , choć mały, widać w wysokości rośliny. Roślina pozostaje wciąż mała, ale jest wyższa od innych odmian automatycznie kwitnących; powinna urosnąć na wysokość od 60 do 90 cm. 

1 505,00 zł
Nasiona Marihuany
Roayla Queen Seeds Critical...

THC: 14% CBD: Low Plony Indoor: 350 - 400 gr/m2 Plony Outdoor: 115 - 165 gr/plant Wysokość Indoor: 55 - 65 cm Wysokość Outdoor: 90 - 140 cm Kwitnienia: 6 - 7 Tygodnie Miesiąc zbiorów: 8-9 tygodni od wykiełkowania Pochodzenia genetyczne: Critical x Ruderalis Typ: Sa 15% In 50% Ru 35% Działanie: relaksujące i pełne smaku

1 505,00 zł
Nasiona Marihuany
Royal Queen Seeds Cheese...

Odmiana ta, Royal Cheese Automatic, gwarantuje silny smak sera dzięki genetykom naszych najlepszych odmian automatycznie kwitnących.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Dwarf 100...

Royal Dwarf jest szczególnym krzewem, łatwym w uprawie, który jak na swój rozmiar, szybko dostarcza bogatych zbiorów o silnym, intensywnym zapachu i smaku, wywołujących potężne efekty. Nie wiele szczepów równa się z Royal Dwarf, który uzyskał nagrodę "Big Stone Award" za ogrom psycho-somatycznego wpływu i zawartość 13% THC.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Queen Royal Seeds Easy Bud...

Easy Bud jest bardzo podobna do odmiany automatycznie kwitnącej White Dwarf. Jest krzyżówką automatycznie kwitnącej Ruderalis i odmiany mocnej Indica.Genetyka automatycznie kwitnącej Ruderalis oznacza, że może ona rosnać praktycznie wszędzie. Po tylko kilku tygodniach zakwitnie automatycznie. Genetyka Indica dodaje silne upalenie i relaksujący efekt...

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Quick One...

Pochodząca z kanadyjskiej genetyki, Quick One bazuje na oryginalnej odmianie automatycznie kwitnącej, Lowryder. Odmiana ta została stworzona z krzyżówki Williams Wonder, Northern Lights i Ruderalis. Genetyka Ruderalis nadała roślinie zdolność do automatycznego kwitnienia.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Northern...

Northern Lights jest jedną z najbardziej znanych odmian marihuany na świeice. Złożona przede wszystkim z Indica została wyhodowana w latach 70-tych, w USA z genetyki afgańskiej. W latach 80-tych roślina trafiła do Holandii. 

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Bluematic...

Skrzyżowaliśmy nasze odmiany automatycznie kwitnące z najlepszymi genetykami z Blue Family z klasycznymi krzyżówkami gatunków tajskich, hybryd tajskich i starej szkoły afganem z legendarnych upraw z Kalifornii i Oregonu. Tak powstała nasza Royal Bluematic. 

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Creamatic...

Royal Creamatic jest mieszanką genetyczną najlepszych, auto-kwitnących odmian Royal Queen oraz Cream Caramel. Przodkowie tego hiszpańskiego szczepu Indica, to Maple Leaf Indica, White Rhino oraz Blue Black. Taka kombinacja genów nadaje Royal Creamatic walory piorunującej mieszanki.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Amnesia...

Amnesia Haze Automatic jest rezultatem wieloletnich prób skrzyżowania oryginalnej Amnesia Haze, wyhodowanej w Holandii w latach ’90 przez Hy-Pro Seeds. Znana pod nazwami Original Amnesia aka Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb czy Ultra Haze jest klasyczną odmianą Sativy, popularną na całym świecie.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Royal...

Royal Jack jest wspaniałą odmianą nazwaną imieniem wielkiego człowieka. Jack Herer był niestrudzonym aktywistą na rzecz legalizacji marihuany oraz autorem książki “The Emperor Wears No Clothes”, zwanej również Hemp Bible. Do samej śmierci w roku 2010 był znaczącym głosem w ruchu na rzecz legalizacji marihuany.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Diesel...

Diesel Automatic dostarcza efektu, smaku i aromatu, który bardzo przypomina New York City Diesel. Same pąki i efekty obserwowane przez stałych palaczy tego szczepu są bardzo podobne do oryginalnych efektów New York City Diesel. Jednakże, krzyżówka z Lowryder #2 (Quick), umożliwiła nam osiągnięcie genetyki auto-kwitnienia, w celu wzbogacenia i poprawy...

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Sweet...

Sweet Skunk Automatic przypomina popularną hiszpańską odmianę Critical Domina , lecz nasza wersja jest odmianą automatycznie kwitnąca i dlatego może być hodowana prawie na całym świecie. SSA jest krzyżówką klonu “elite”, odmiany Critical Domina  z automatycznie kwitnącą Skunk Critical Auto, skrzyżowaną i ustabilizowaną przez kilka pokoleń dając w...

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds White...

White Widow jest dobrze znany wśród zarówno palaczy, jak i plantatorów, jako oryginalny, klasyczny szczep. Szerokie liście holenderskiej odmiany i ich żywiczny nalot są powszechnie cenione przez wszystkich znawców marihuany. Po uzyskaniu jakościowego klonu szczepu White Widow, skrzyżowaliśmy go z naszym najlepszym Critical Automatic i stworzyliśmy nowy...

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Ice Bulk...

Co się stanie, kiedy skrzyżuje się czystego Afghana z Northern lights i Skunkiem? Wyrośnie Indica Crystal Extreme Ice, której kwiaty są w całości pokryte gruczołami wydającymi żywicę. Kwiaty tej wspaniałej hybrydy posiadają ich tyle,  że wydają się być oszronione lodem. 

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds White...

Royal Queen Seeds obecnie oferuje nasiona White Widow luzem. Dotychczas były możliwe jedynie zamówienia po mniej, niż 10 nasion w pakiecie, obecnie możliwe są zamówienia pakietów po 100-5000 nasion. Hurtowe zamówienia są idealnym rozwiązaniem dla plantatorów, którzy potrzebują dużych ilości nasion dla swoich prosperujących upraw.

1 505,00 zł
Opakowania zbiorcze
Royal Queen Seeds Powe...

W latach 90-tych grupa zapalonych hodowców z Holandii wybrała się do Południowej Afryki, aby znaleźć nowe genetyki do ich zbiorów. Przy  użyciu znalezionych tam genetyk wyhodowali niemalże czystą sativę (12% Indica). 

1 505,00 zł