Filtruj według

Dostępność
Marka
Cena

PURIZE Filtry Węglowe

Palenie jest bardzo popularną drogą przyjmowania konopi i ziół. Niestety podczas spalania wytwarzane są niebezpieczne substancje smoliste, które następnie przedostają się do płuc. Na szczęście jest na to rozwiązanie! Filtry z węglem aktywnym powstały w trosce o zdrowie palaczy. Filtry węglowe – co to jest? Filtry węglowe, czy warto? Co będzie lepsze: filtr węglowy czy zwykły? Gdzie kupić filtry węglowe?

Filtry węglowe – co to? Zadbaj o swoje płuca z Purize!

Filterki węglowe, to nic innego filtr, którego wnętrze wypełnione jest węglem aktywnym. Po obu stronach papierowej obudowy znajdują się ceramiczne zaślepki, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Aktywne filtry węglowe używane są, jako alternatywa dla klasycznych filtrów. Znajdujący się wewnątrz węgiel zatrzymuje substancje smoliste oraz szkodliwe cząsteczki. Ponadto Purize filters oczyszczają i schładzają dym, dzięki czemu jest on delikatniejszy dla gardła i płuc. Filtry pozwalają wydobyć pełnię aromatu i podkreślić smak palonych ziół. Purize przenoszą palenie na zupełnie nowy poziom!

Filterki węglowe Purize w żaden sposób nie ingerują w skład palonych ziół, ani nie zmieniają ich właściwości. Filtr zatrzymuje jedynie to, co szkodliwe ;)

Czy filtry węglowe są zdrowe?

Niestety podczas spalania wytwarzane są substancje smoliste. Zalicza się do nich kilka tysięcy toksycznych związków takich, jak między innymi dwutlenek węgla, nikiel czy cyjanowodór. Szkodliwe substancje przedostają się do płuc i mogą prowadzić do poważnych schorzeń gardła, przełyku i płuc, w tym również do nowotworów. Purize filtry węglowe pozwalają ograniczyć substancje smoliste. Dzięki nim palenie jest zdecydowanie zdrowsze i przyjemniejsze. Choć przeciwieństwie do waporyzacji nie zatrzymują wszystkich szkodliwych związków, znacznie zmniejszają ich ilość. Więcej o waporyzacji dowiesz się tutaj!

Filtry węglowe – zastosowanie

W zasadzie ilu użytkowników, tyle zastosowań :) Najczęściej stosuje się filtry węglowe do papierosów, jednak doskonale sprawdzają się również do ziół czy konopi. Wiele osób wykorzystuje filtry węglowe do jointów czy blantów.

Filtry z węglem aktywnym – jakie kupić?

W Dr Ziółko znajdziecie wiele różnych filtrów z węglem aktywnym, jednak największą popularnością cieszą się Purize Active Filters.

Purize – najlepszy producent filterków węglowych

Produkowane w Niemczech Purize Filters to gwarancja najwyższej jakości. Purize jest znany i ceniony na całym świecie. Każdy, kto choć raz spróbował filtrów węglowych, chętnie do nich wraca. Filterki są wygodne, funkcjonalne i świetnie sprawdzają się na co dzień.

Filtry z węglem aktywnym dopasowane do Twoich potrzeb

Filtry z węglem aktywnym Purize z pewnością sprostają Twoim wymaganiom. Dostępne są w 4 rozmiarach. Najczęściej kupowane są standardowe filterki Xtra Slim o wymiarach 5,9 mm. Znajdziesz u nas też super cienką wersję Purize Super Slim Size o średnicy 5,0 mm. Z kolei jeśli chodzi o filtry węglowe do blantów, niezastąpione są nieco większe, Purize Regular Size o średnicy 8,3 mm. Świetnie sprawdzają się również Purize XTRA Long Size o długości 4cm. Inną opcją są filtry Conical w kształcie stożka – jeszcze wygodniejsze do jointów.

Purize, przyjazne dla zdrowia… i dla środowiska!

Z Purize zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale również o środowisko. Filterki węglowe purize zostały wykonane z przyjaznych materiałów takich, jak papier czy ceramika. Z kolei wewnątrz umieszczono węgiel aktywny z orzecha kokosowego. Filtry są praktyczne, wygodne i przyjazne dla środowiska!

Filtry węglowe – gdzie kupić?

W Dr Ziółko jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Purize®. Znajdziesz u nas wiele różnych produktów prosto od producenta. Dostępne są filterki węglowe Slim Size – Super i Xtra oraz Regular Size. Możesz kupić filterki na sztuki, a także w paczkach między innymi: 50szt, 100szt, 250szt, 690szt, a także w ilościach hurtowych. Dostępne kolory to różowy, naturalny, niebieski, zielony i biały.

  • view_module
  • view_list
Ładowanie...