Blue Amnesia XXL Auto - 3szt. DINAFEM
Poprzedni
Następny
zoom_in
Blue Amnesia XXL Auto - 3szt. DINAFEM

Blue Amnesia XXL Auto - 3szt. DINAFEM

83,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 83,90 zł

Historia

Indoor / Outdoor - Wysoki THC - Automatyczne - Feminizowane - Ustabilizowane 

Blue Amnesia XXL Auto - 3szt. DINAFEM

Blue Amnesia XXL Auto - 3szt. DINAFEM

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Informacje od producenta: 

  • Odpowiednia do uprawy wewnątrz i na zewnątrz
  • Płeć: autokwitnąca feminizowana
  • Genotyp: Sativa/Indica/Ruderalis
  • Krzyżówka: Original Amnesia Autokwitnąca x Blueberry Autokwitnąca
  • Kwitnienie wewnątrz: 75-80 dni
  • Zbiory outdoor: od kwietnia do października
  • Plon indoor: 400-450 g/m2
  • Plon na outdoor: 60-170 g/roślina
  • THC: wysoki

Nasiona marihuany Blue Amnesia XXL Auto z Dinafem Seeds to odmiana marihuany autokwitnącej feminizowanej, będącej wynikiem połączenia Original Amnesia Autoflowering z Auto Blueberry. Jest todoskonała odmiana cannabis, dzięki której uzyskuje się wysokiej jakości plony bez żadnych komplikacji, w krótkim okresie czasu.

To nasionko cannabis autokwitnące, które wykazuje znakomitą równowagę na wszystkich poziomach dzięki swojemu mistrzowskiemu rodowodowi. Roślina eleganckiej i silnej marihuany, średniego wzrostu, z niewiele oddalonymi od siebie rozłogami, łatwa do uprawy i o krótkim okresie kwitnienia, która wytwarza duże i zwarte topy pokryte żywicą. Można zauważyć dobrą stabilizację pomiędzy okazami tej odmiany automatycznej w trzecim. pokoleniu.

Nasionko cannabis Blue Amnesia XXL Auto wykazuje piękne tonacje purpurowo/fiołkowate jeśli zostanie wystawione w nocy a różnica temperatur wynosić będzie -10ºC w stosunku do temperatury w ciągu dnia. Wskazane jest sadzić Blue Amnesia XXL Autokwitnącą w połowie maja, aby wykorzystać intensywne naświetlenie a także dobowy cykl nasłonecznienia o tej porze roku. Dodanie 30% kokosa do mieszanki gleby pomaga w natlenieniu podłoża i w przyspieszeniu różnych procesów metabolicznych.

Nasionko marihuany Blue Amnesia XXL Autokwitnącej ma charakterystycznygłęboki aromat i smak o delikatnej nucieowoców leśnych i czarnego pieprzu. Jej działanie jest silne, fizyczne i umysłowe oraz długotrwałe. To odmiana marihuany idealna do nawiązywania ożywionych dyskusji w gronie przyjaciół.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...