Blue Cheese Auto - 3 szt. DINAFEM

88,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88,90 zł

Historia

Intensywny Smak - Feminizowane - Autokwitnące - Indoor/Outdoor - Silny Zapach - Lepka Żywica

Blue Cheese Auto - 3 szt. DINAFEM

Blue Cheese Auto - 3 szt. DINAFEM

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Informacje od producenta: 

  • Płeć: Odmiana feminizowana i automatycznie kwitnąca.
  • Genotyp: Hybryda odmian Sativa/Indica/Ruderalis
  • Skrzyżowanie: Cheese Auto x Blueberry Auto
  • Wysokość: 60-120 cm
  • Kwitnienie indoor: 65-75 dni
  • Plon indoor: 40-135 g/m2

Po pięciu latach selekcji i krzyżowania automatycznie kwitnących odmian, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam skrzyżować nasze najlepsze gamy Auto, a następnie wybrać spośród nich jedynie najlepsze połączenia.

Skrzyżowaliśmy nasze najlepsze rośliny odmiany Cheese Autoflowering z nową linią Blueberry Auto. Wynik jest nie do pobicia: smak jest niewiarygodnie intensywny, typowy dla Cheese, który doskonale łączy się z owocową nutą Blueberry, a smak suchej trawy, automatycznie kwitnącej odmiany, nie jest niczym innym jak złym snem dla tej odmiany, będącej piękną damą o przenikliwym aromacie i o egzotycznych kolorach. Jej aromat to połączenie zapachów owoców leśnych i sera typowego dla Cheese. Jej smak jest silny i słodki, z końcowym posmakiem typowym dla Cheese.

Oprócz wyśmienitego smaku, obficie wytwarza lepką żywicę, idealną do uzyskiwania haszyszu o intensywnym smaku jagód i Cheese. W odpowiednich warunkach hodowli, łatwo osiąga 1,2 m wysokości, i po zaledwie 10 tygodniach uprawy jest gotowa do zbioru. To prawdziwa rozkosz dla zmysłów, którą możesz się delektować na balkonie, tarasie, w szklarni, guerrilla lub na uprawie indoor.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...