Mazar - 10 szt feminizowane DUTCH PASSION

297,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 297,00 zł

Historia

Mazar - 10 szt DUTCH PASSION

Mazar - 10 szt feminizowane DUTCH PASSION

Mazar - 10 szt feminizowane DUTCH PASSION

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Mazar jest jedną z najmocniejszych i najlepszych odmian kiedykolwiek stworzonych przez Dutch Passion. Nasza oryginalna Mazar jest klasyką lat ’80, stworzoną z krzyżówki specjalnego Skunk#1 z nagradzanym Afghani, od momentu, gdy w 1997 r. została ulepszona genetyka, Mazar stał się naszą najlepiej sprzedającą się odmianą wszechczasów. Mazar przypomina wyglądem choinkę, szeroko rozłożone gałęzie zapewniają duże zbiory. Pełen energii i siły wzrost sprawia, że Mazar idealnie nadaje się dla mniej doświadczonych hodowców.  Mazar jest prawdziwym przedstawicielem Afghani hash z bardzo dużą produkcją żywicy i ogromną mocą.   Może wymagać podparcia w końcowej fazie kwitnienia, podczas której wytwarza też bardzo silny zapach.

Mazar była jedną z pierwszych odmian Dutch Passion, dostępną w wersji nasion feminizowanych, od tego czasu była ona używana przez inne banki nasion do tworzenia nowych odmian. Buds są klejące, bardzo aromatyczne, słodkie i ziemiste ze smakiem dobrego haszu Afghani i nutami sosny/cytrusów.  Silny efekt jest bardzo fizyczny, pełen mocy, lecz wciąż relaksujący. Przyjemna, komfortowa i odrętwiająca kombinacja z kontemplacyjną i medytacyjną jakością na poziomie mózgu.  

Dostępna w tradycyjnych, feminizowanych i automatycznie kwitnących nasionach. Uznana klasyka, wielokrotny zdobywca nagród, bardzo polecany.  

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...