Royal Queen Seeds White Widow- 100 szt.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Znana z dużego potencjału i bogatej powłoki trichomów, White Widow jest szczepem konopi przeznaczonym zarówno dla uzyskania relaksu, jak i efektów medycznych. White Widow słynie z białego wyglądu i zawiera 20 do 25 procent THC.

Składa się w 65 procentach z Indica i 35 procentach z Sativa, co uzewnętrznia się w postaci mózgowego haju. White Widow poprawia nastrój wywołując efekty uniesienia. Dominacja Indica objawia się wzrostem apetytu.

Obok stymulującego efektu White Widow i pobudzenia aktywności, rodzaj powodowanego haju jest również bardzo relaksujący. Ten wyjątkowy szczep został opracowany w Holandii i od samego początku zdobywa różne nagrody. Palacze uwielbiają White Widow, który stanowi cenne uzupełnienie kolekcji poważnych plantatorów.

White Widow jest idealnym szczepem dla farm marihuany leczniczej. Wywołuje aktywny haj i uspokaja sen. White Widow uśmierza ból i nudności, jak również psychologiczne symptomy stresu i depresji.

W szklarniach osiąga 60-100cm wzrostu. Ten wszechstronny szczep można również uprawiać na zewnątrz uzyskując wzrost od 150-190 cm. Uprawy są łatwe, ponieważ White Widow jest odporny na pleśnie i niższe temperatury.

Inną korzyścią dla plantatorów komercyjnych są bogate zbiory. W szklarni, White Widow osiąga 55-65 g z krzewu. Na zewnątrz, można uzyskać 500 g lub więcej z jednego krzewu. Kwitnie w ciągu 8 do 9 tygodni. 

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 150 - 190 cm
 • Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Późny październik
 • Tło Genetyczne: White Widow S1
 • Typ: Sa 50% In 50% Ru 0%
 • Działanie: Ekstremalnie ciężko upalony
 • Smak: Woody, Pungent, Earthy

Opisy pochodzą ze strony producenta i mają charakter poglądowy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

O NAS

drziolko.pl – Cannabis Shop, jest profesjonalnym i legalnie działającym sklepem internetowym i stacjonarnym w centrum Warszawy, posiadającym w ofercie sprzedażowej produkty konopne w tym nasiona marihuany. Sprowadzane przez nas nasiona konopi są w oryginalnych opakowaniach od renomowanych producentów takich jak: Monks Seeds, Dutch Passion, Atman Seeds, Dinafem, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Green House Seeds Co, Sensi Seeds, Female Seeds, Serious Seeds, CBD Crew. Wszystkie nasiona konopi w naszym sklepie są feminizowane a wśród nich są odmiany sativa i indica, indoorowe, outdoorowe oraz autoflowering. Wszystkie nasiona konopi w naszym seedbanku są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i anonimowe transakcje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i nternetowym. Zakupy w internecie nie wymagają rejestracji i są zabezpieczone szyfrowaniem danych osobowych SSL. Kupując nasiona marihuany w naszym sklepie masz gwarancję ,że otrzymasz towar najwyższej jakości, szybko, dyskretnie i bezpiecznie! Uprawa konopi indyjskich na terenie RP jest zabroniona. Nasiona marihuaniy, nasiona konopi nie posiadają substancji psychoaktywnych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w Polsce jest legalna. Sprzedajemy nasiona konopi wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Życzymy udanych zakupów :)


Idea

Idea

DR ZIÓŁKO to sklep mający promować zdrowy styl życia z wykorzystaniem konopi. Stawiamy na szeroki zakres dostarczanych produktów - od art. spożywczych i codziennej pielęgnacji - przez specjalistyczne maści i olejki CBDvaporizery - aż po nasiona medycznej marihuany ;)

Fawkes

Anonimowość

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego serwer naszego sklepu znajduje się we Francji. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych. W naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych zakazanych substancji, dlatego nie ma podstaw prawnych do śledzenia naszych paczek. 

Team

Zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że sprzedajemy tylko i wyłącznie sprawdzone - zarówno przez nas, jak i przez Was - produkty. Nasza obsługa zawsze chętnie udzieli porad. Za wyjątkiem pytań o działania nielegalne na terenie RP - nie łamiemy prawa!

 

Promocje