Royal Queen Seeds White Widow- 100 szt.

Więcej szczegółów

Nowy

1 505,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej info

Znana z dużego potencjału i bogatej powłoki trichomów, White Widow jest szczepem konopi przeznaczonym zarówno dla uzyskania relaksu, jak i efektów medycznych. White Widow słynie z białego wyglądu i zawiera 20 do 25 procent THC.

Składa się w 65 procentach z Indica i 35 procentach z Sativa, co uzewnętrznia się w postaci mózgowego haju. White Widow poprawia nastrój wywołując efekty uniesienia. Dominacja Indica objawia się wzrostem apetytu.

Obok stymulującego efektu White Widow i pobudzenia aktywności, rodzaj powodowanego haju jest również bardzo relaksujący. Ten wyjątkowy szczep został opracowany w Holandii i od samego początku zdobywa różne nagrody. Palacze uwielbiają White Widow, który stanowi cenne uzupełnienie kolekcji poważnych plantatorów.

White Widow jest idealnym szczepem dla farm marihuany leczniczej. Wywołuje aktywny haj i uspokaja sen. White Widow uśmierza ból i nudności, jak również psychologiczne symptomy stresu i depresji.

W szklarniach osiąga 60-100cm wzrostu. Ten wszechstronny szczep można również uprawiać na zewnątrz uzyskując wzrost od 150-190 cm. Uprawy są łatwe, ponieważ White Widow jest odporny na pleśnie i niższe temperatury.

Inną korzyścią dla plantatorów komercyjnych są bogate zbiory. W szklarni, White Widow osiąga 55-65 g z krzewu. Na zewnątrz, można uzyskać 500 g lub więcej z jednego krzewu. Kwitnie w ciągu 8 do 9 tygodni. Zasoby luzem, jakimi dysponuje Royal Queen Seeds w przypadku White Widow, są doskonałym rozwiązaniem dla wszelkich konfiguracji profesjonalnych plantacji.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PROMOCJE