"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

39,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 zł

Historia

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

Chwilowo brak produktu

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

Akceptuję zasady polityki prywatności  

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

"Podstawy Uprawy Konopi" powstało, aby poinformować czytelników o sposobach uprawy tej rośliny. należy pamiętać, że wytwarzanie, przetwarzanie i posiadanie narkotyków jest w Polsce surowo karane.

Niezrażony czytelnik znajdzie w tym kompendium wszystko, co chciałby wiedzieć, a o co bałby się zapytać, począwszy od informacji dotyczących obowiązującego prawa i zastosowania marihuany w medycynie, przez wybór miejsca uprawy, nasion, breedera (hodowca, który uprawia konopie dla nasion a nie kwiatów), podłoża, lamp - aż po treningi i techniki upraw. poczyta o tym, jak rolnicy doglądają roślinek na świeżym powietrzu pod słonkiem, a jak domatorzy w zaciszu domowym w świetle specjalistycznych lamp. to pierwsza tego typu publikacja wydana w języku polskim i pierwsza, która w tak dogłębnie i wszechstronnie analizuje temat.. własne doświadczenia poparte współpracą i wieloletnią wymianą doświadczeń z hodowcami z krainy wiatraków podnoszą merytoryczną wartość pozycji. książka jest kolorowa,  pełna unikatowych zdjęć nadesłanych przez zaawansowanych rolników i hodowców i na pewno zainteresuje wszystkich znawców tematu, ale również naukowców, lekarzy czy osoby przewlekle chore.

Żadne informacje zawarte w książce oraz na stronach i w biuletynach internetowych nie nakłaniają do łamania prawa. wszystkie zgromadzone tu wiadomości służą jedynie celom informacyjnym. osoby korzystające z materiałów udostępnianych w ABC Uprawy Marihuany powinny zapoznać się z Ustawą z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. z 2003 nr 24 poz. 198) wraz z późniejszymi zmianami.

Informacje udostępnione w książce nie mogą prowadzić do łamania przepisów tej ustawy oraz innych praw obowiązujących w innych krajach. informacje w niej zawarte mogą być wykorzystywane tylko w krajach, gdzie uprawa konopi jest dozwolona. za szkody wywołane niezastosowaniem się do ww. zasad oraz do danej ustawy i praw obowiązujących w kraju czytelnika książka ABC Uprawy Marihuany jej autor, osoby bezpośrednio z nią związane, osoby ją sprzedające oraz firma, której własnością jest dana książka i wszelkie zawarte tu informacje, nie odpowiadają.

W Polsce uprawą konopi zawierających THC i inne substancje psychoaktywne mogą zajmować się tylko jednostki naukowe, wyłącznie w celu prowadzenia badań naukowych.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...