111
"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski Zobacz większe

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

Chwilowo brak produktu

Więcej szczegółów

Nowy

39,00 zł

W związku z modernizacją strony internetowej zamówienia będą realizowane telefonicznie : 506155740 oraz mailowo : sklep@drziolko.pl w godzinach pon-sobota10:00 - 20:00 Przepraszamy za utrudnienia

Więcej info

"Podstawy Uprawy Konopi" Leszek Szczepkowski

"Podstawy Uprawy Konopi" powstało, aby poinformować czytelników o sposobach uprawy tej rośliny. należy pamiętać, że wytwarzanie, przetwarzanie i posiadanie narkotyków jest w Polsce surowo karane.

Niezrażony czytelnik znajdzie w tym kompendium wszystko, co chciałby wiedzieć, a o co bałby się zapytać, począwszy od informacji dotyczących obowiązującego prawa i zastosowania marihuany w medycynie, przez wybór miejsca uprawy, nasion, breedera (hodowca, który uprawia konopie dla nasion a nie kwiatów), podłoża, lamp - aż po treningi i techniki upraw. poczyta o tym, jak rolnicy doglądają roślinek na świeżym powietrzu pod słonkiem, a jak domatorzy w zaciszu domowym w świetle specjalistycznych lamp. to pierwsza tego typu publikacja wydana w języku polskim i pierwsza, która w tak dogłębnie i wszechstronnie analizuje temat.. własne doświadczenia poparte współpracą i wieloletnią wymianą doświadczeń z hodowcami z krainy wiatraków podnoszą merytoryczną wartość pozycji. książka jest kolorowa,  pełna unikatowych zdjęć nadesłanych przez zaawansowanych rolników i hodowców i na pewno zainteresuje wszystkich znawców tematu, ale również naukowców, lekarzy czy osoby przewlekle chore.

Żadne informacje zawarte w książce oraz na stronach i w biuletynach internetowych nie nakłaniają do łamania prawa. wszystkie zgromadzone tu wiadomości służą jedynie celom informacyjnym. osoby korzystające z materiałów udostępnianych w ABC Uprawy Marihuany powinny zapoznać się z Ustawą z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. z 2003 nr 24 poz. 198) wraz z późniejszymi zmianami.

Informacje udostępnione w książce nie mogą prowadzić do łamania przepisów tej ustawy oraz innych praw obowiązujących w innych krajach. informacje w niej zawarte mogą być wykorzystywane tylko w krajach, gdzie uprawa konopi jest dozwolona. za szkody wywołane niezastosowaniem się do ww. zasad oraz do danej ustawy i praw obowiązujących w kraju czytelnika książka ABC Uprawy Marihuany jej autor, osoby bezpośrednio z nią związane, osoby ją sprzedające oraz firma, której własnością jest dana książka i wszelkie zawarte tu informacje, nie odpowiadają.

W Polsce uprawą konopi zawierających THC i inne substancje psychoaktywne mogą zajmować się tylko jednostki naukowe, wyłącznie w celu prowadzenia badań naukowych.

4 Inne produkty w tej samej kategorii: