SILVER HAZE 9 - SENSI SEEDS Zobacz większe

SILVER HAZE 9 - SENSI SEEDS

Feminizowane - Pełnosezonowe - 80% Sativa

Więcej szczegółów

Nowy

151,00 zł

Więcej info

Feminizowane Nasiona Marihuany
Zwycięzca Cannabis Cup
Słoneczny/śródziemnomorski
Roślina wysoka
Kwitnienie 65 - 80 dni
Duży plon
80% Sativa

Pierwsza odmiana Haze to klasyczne arcydzieło w dziedzinie hodowli konopi, harmonijne połączenie uzupełniających się genotypów ze strefy równikowej uchodzące za najczystszą i najpotężniejszą Sativę, jaką kiedykolwiek stworzono. Oryginalna, nagradzana linia nasion Silver Haze firmy Sensi zamyka słoneczną, psychiczną magię swojego wysokiego i smukłego rodzica w łatwej w hodowli hybrydzie o ogromnym potencjale, jeśli chodzi o uprawy kryte.

Pierwsza linia nasion Silver Haze firmy Sensi pomogła przenieść psychodeliczną Sativę do upraw krytych; jej świetna wydajność przy sztucznym oświetleniu (podobnie jak w przypadku Northern Lights #5 i Haze) to jeden z głównych powodów, dla których dzisiejsi hodowcy wciąż cenią odmiany Haze.

Haze jest postrzegana jako podstawowa odmiana konopi, która ma wiernych fanów na całym świecie, a niektórzy hodowcy poszukują teraz odmiany o jak największej liczbie cech oryginalnej Haze, w tym o unikalnej strukturze pierwszych egzemplarzy.

Nie ma już potrzeby wspominać, że najbardziej pożądany aspekt rodziny Haze - potężny, zmysłowy odlot mentalny - w Silver Haze Feminizowane firmy Sensi jest wrodzony i został wzmocniony!

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Nasiona konopi sprzedawane w naszym sklepie służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

10 Inne produkty w tej samej kategorii: