BLACK DOMINA - SENSI SEEDS

162,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162,00 zł

Historia

Feminizowane - Pełnosezonowe - 95% Indica

Opakowanie

BLACK DOMINA - SENSI SEEDS

BLACK DOMINA - SENSI SEEDS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Feminizowane Nasiona Marihuany
Słoneczny/śródziemnomorski
Roślina o zwartej budowie
Kwitnienie 50 - 55 dni
Obfity plon
95% Indica

Odmiana Black Domina Feminizowane została stworzona poprzez połączenie cech czterech najlepszych odmian Indica. Zebrano je w obszarach słynących z hodowli najwyższej jakości odmian Indica na świecie. Specjaliści z firmy Sensi Seeds połączyli te odmiany, aby stworzyć zupełnie wyjątkowy produkt: feminizowaną 95% odmianę Indica, która znacznie się różni od jej odmian macierzystych. 

Ta feminizowana poczwórna kombinacja, jak można oczekiwać, wytwarza bujne, wyłącznie żeńskie, rośliny o doskonałym smaku i zróżnicowanym fenotypie. Wszystkie one posiadają właściwości, które są najbardziej poszukiwane i cenione przez wielbicieli odmiany Indica: małą wysokość, dużą zawartość żywicy, duże, solidne pąki oraz krótki okres kwitnienia.

Siły kobiety nigdy nie należy lekceważyć, zwłaszcza dominy! Ta odmiana jest chwalona przez hodowców i konsumentów za jej silnie usypiające działanie. Jest ono tak silne, że niektórzy opisują je jako narkotyczne.

Smak odmiany Black Domina Feminizowane jest bardziej pikantny niż słodki czy kwaśny. Można w niej wyczuć nuty jeżyny, czarnego pieprzu i czarnego haszyszu. To właśnie tym niezwykłym nutom zapachowym odmiana zawdzięcza swoją nazwę. Zarówno jej zapach, jak i smak zawierają to charakterystyczne połączenie aromatów. Nakładają się one na podstawową nutę ziemistej odmiany Afghani, którą doświadczeni konsumenci szybko rozpoznają. Kto raz spróbuje odmiany Black Domina Feminizowane, zawsze ją rozpozna! 

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Nasiona konopi sprzedawane w naszym sklepie służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...