Waporyzator X-MAX Starry 3.0

329,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 329,00 zł

Historia

X-MAX Starry 3.0 Vaporizer generuje aromatyczną i schłodzoną parę. Susz jest ogrzewany w ceramicznej komorze grzewczej i wdychany przez ustnik z ceramiki Zirconia, dzięki czemu wapor jest pozbawiony nieprzyjemnego posmaku. Waporyzator X-MAX Starry 3.0 zapewnia nagrzewanie w 30 sekund, regulację temperatury od 100 do 240°C, a także zasilanie wymienną baterią.

Waporyzator X-MAX Starry 3.0

Waporyzator X-MAX Starry 3.0

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja:

 • typ ogrzewania: konwekcyjno kondukcyjne (hybrydowe)
 • pojemność komory: 0.2g – 0.3g
 • materiał ustnika: ceramika
 • zakres temperatur: 100°C – 240°C
 • akumulator: 2600 mAh
 • czas pracy: 80 minut na jednym ładowaniu (8 – 10 sesji, możliwość regulowania czasu trwania sesji między 5, a 10 minut)
 • wymiary obudowy: 110 x 35 x 24 mm
 • waga: 0.13 kg

Co zawiera zestaw?

 • XMAX Starry 3.0 vaporizer
 • kabel USB do ładowania
 • szczoteczka do czyszczenia
 • ubijak do suszu
 • narzędzie do czyszczenia
 • bateria 18650
 • 4 zapasowe sitka
 • 2 zapasowe uszczelki
 • 2 nakładki na ustnik
 • zbiornik do waporyzacji wosków i żywic
 • instrukcja obsługi

XMAX Starry 3.0 – najwyższa jakość waporyzacji

Waporyzator XMAX Starry 3.0 wyróżnia się wieloma dodatkowymi funkcjami, których brakuje nawet w droższych waporyzatorach. Urządzenie sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych użytkowników. XMAX Starry to nie tylko staranne wykończenie, ale również doskonałe parametry, które wyniosą waporyzację na zupełnie nowy poziom.

Dyskretny i minimalistyczny design – waporyzacja gdzie tylko zechcesz

XMAX Starry 3.0 wyróżnia się bardzo prostą, podłużną obudową. Dzięki temu jest wyjątkowo poręczny i bez problemu można zmieścić go w dłoni czy kieszeni. Zupełną nowością jest chowany ustnik, który, gdy waporyzator jest nieużywany, wystarczy wygodnie złożyć. Sam kształt urządzenia nie jest oczywisty, a dodatkowo dzięki matowemu wykończeniu czarnej obudowy XMAX Starry 3.0 jest bardzo dyskretny i nie rzuca się w oczy.

Przemyślana konstrukcja została dodatkowo wyposażona w przejrzysty wyświetlacz OLED. Można z niego odczytać najważniejsze informacje takie, jak poziom baterii, aktualną i docelową temperaturę oraz czas trwania sesji. Powyżej wyświetlacza znajduje się przycisk służący do uruchamiania waporyzatora, a poniżej klawisze do regulacji temperatury. Po tej samej stronie można znaleźć również port micro USB. Na spodzie została umieszczona otwierana komora z baterią.

Waporyzator Starry 3.0 – wysokiej jakości materiały

Producent waporyzatora XMAX Starry 3.0 zadbał o wykorzystanie jedynie wysokiej jakości materiałów. Obudowa została zrobiona z anodowanego aluminium, dzięki czemu urządzenie jest nie tylko stosunkowo lekkie, ale też wyjątkowo wytrzymałe i nie musisz obawiać się przypadkowym uszkodzeniem waporyzatora.

Zarówno komora, jak i ustnik są ceramiczne, co znacząco wpływa nie tylko na jakość pary, ale również na wygodę czyszczenia. Ceramika Zirconia jest bardzo odporna i podatna na polerowanie. Dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia nawet przy waporyzacji w wysokich temperaturach nie będą pojawiać się na niej zarysowania.

Przewaga nad innymi waporyzatorami – wymienna bateria

Jeśli chodzi o baterię XMAX Starry 3.0 nie ma sobie równych. Największym atutem jest możliwość jej wymiany, czego brakuje w wielu waporyzatorach z tej półki cenowej. Nowa bateria 18650 nie jest droga i można ją bez problemu dokupić, a następnie stosować zamiennie, co dodatkowo wydłuży czas waporyzacji bez konieczności ładowania.

W waporyzatorze XMAX Starry 3.0 zastosowano akumulator o mocy aż 2600 mAh, który umożliwia ciągłą waporyzację przez 80 minut. Istnieje również funkcja regulowania czasu sesji – można ją ustawić na 5 – 10 minut, co pozwala nawet na 16 cykli. Samo ładowanie również nie trwa długo, przeważnie zajmuje około 90 minut. Zważając na możliwości urządzenia jest to wyjątkowo niedługi czas. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja korzystania z waporyzatora nawet podczas ładowania.

Wydajna waporyzacja i duży zakres temperatur

Waporyzator XMAX Starry 3.0 dostarcza smacznej i gęstej pary. Ustnik został wykonany z wysokiej jakości ceramiki Zirconia, dzięki czemu nie ma mowy o jakimkolwiek nie przyjemnym posmaku – wapor jest treściwy, gęsty i wypełniony jedynie smakiem waporyzowanych ziół. Hybrydowy system pozwala na równomierne ogrzanie komory i znajdującego się wewnątrz suszu.

XMAX Starry 3.0 wśród innych, dostępnych na rynku waporyzatorów wyróżnia się szerokim zakresem temperatury. Możliwe jest regulowanie jej z dokładnością do jednego stopnia w zakresie już od 100°C do nawet 240°C. Dzięki temu z powodzeniem można waporyzować nie tylko konopie – susz CBD czy medyczną marihuanę – ale również, nawet bardzo podatne na działanie temperatury zioła, jak rumianek, melisa, szałwia czy mięta.

Jak używać XMAX Starry 3.0? Proste i wygodne użytkowanie

Korzystanie z waporyzatora XMAX Starry 3.0 jest niemal intuicyjnie. Pierwszym krokiem jest zdjęcie ustnika i wypełnienie komory ulubionym suszem – pomieści ona około 0.3 g materiału. Aby uruchomić waporyzator, wystarczy przytrzymać największy przycisk przez około 5 sekund – zapobiega to przypadkowemu uruchomieniu urządzenia na przykład w kieszeni. Następnie można dowolnie regulować temperaturę za pomocą mniejszych, znajdujących się pod wyświetlaczem klawiszy.

Komora błyskawicznie się nagrzewa i przy temperaturze 240°C będzie gotowa do pracy już w 25 sekund. Co więcej, osiągnięcie przez urządzenie pożądanej temperatury zostanie zasygnalizowane powiadomieniem wibracyjnym, co przekłada się na dużą oszczędność suszu i dodatkowo ułatwia waporyzację. Następnie wystarczy już tylko cieszyć się wysokiej jakości parą i smakiem.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...