Think Different - 3szt. DUTCH PASSION
Think Different - 3szt. DUTCH PASSION
Poprzedni
Następny
zoom_in
Think Different - 3szt. DUTCH PASSION
Think Different - 3szt. DUTCH PASSION

Think Different Auto - 3szt. DUTCH PASSION

140,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 140,00 zł

Historia

Feminizowane - Automatyczne - Indoor / Outdoor - Duży Plon - ~18%THC

Opakowanie

Think Different Auto - 3szt. DUTCH PASSION

Think Different Auto - 3szt. DUTCH PASSION

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Informacje od producenta: 

Od kiełka do ścięcia: 10/11 tygodni

Plon: XXL 50/250G na roślinę

Gatunek: Sativa dominant

Preferowany typ uprawy: Szklarnia

Czasami dostawcy nasion muszą ‘myśleć inaczej’, aby wybić się z tłumu. Dutch Passion dokonał tego poprzez wprowadzenie technologii nasion feminizowanych, w latach ’90 i następnie poprzez stworzenie wyjątkowych odmian feminizowanych automatycznie kwitnących, AutoFem.


Tutaj celem było stworzenie odmiany automatycznie kwitnącej, która dawałaby obfite plony przy najwyższym poziomie mocy, który konkurowałby z najlepszymi odmianami tradycyjnymi.

Wykorzystaliśmy z genetycznego banku nasion Dutch Passion, odmianę nazwaną AK420, aby rozpocząć proces. Jest to hybryda AK47, dająca duże zbiory i wyjątkowy poziom mocy. AK420 została następnie skrzyżowana ze starannie dobieranymi Ruderalis. Celem było przekroczenie standardów ustalonych przez bestseller 2011 r. w sektorze AutoFem, AutoMazar.

‘Think Different’ jest odmianą AutoFem, która osiąga przeważnie wysokość 1-1,5 m i może dać zbiory 250-300 g z rośliny, jeśli uprawiana w idealnych warunkach. ‘Think Different’ składa się w 60% z Sativy, w 20% z Indica i w 20% z Ruderalis. Poziom produkcji w uprawie indoor dochodzi do 500 g/m², zgodnie z doświadczeniami holenderskich hodowców komercyjnych. Od wysiania do zbiorów potrzebuje tylko 9 tygodni, a zmierzony poziom THC oscyluje wokół 18%. Jest to silnie upalająca i łatwa w uprawie odmiana, której poważni hodowcy nie mogą nie wypróbować!

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...