DynaVap VapCap M PLUS 2023

469,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 469,00 zł

Historia

VapCap M Plus 2023 jest całkowicie pozbawiony elektroniki, a podgrzewanie ziół odbywa się manualnie przy użyciu palnika gazowego. Producent wprowadził kilka innowacji, dzięki którym korzystanie z VapCapa M Plus jest jeszcze wygodniejsze. Wybierz ekonomiczną i wydajną waporyzację, postaw na bogaty smak i aromat ziół oraz gęstą parę!

DynaVap VapCap M PLUS 2023

DynaVap VapCap M PLUS 2023

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja:

  • typ ogrzewania: konwekcyjno-kondukcyjne (hybrydowe)
  • pojemność komory: 0.1g (lub mniej)
  • materiał ustnika: stal nierdzewna
  • czas pracy: 30 sekund (2-3 zaciągnięcia)
  • zakres temperatur: ~ 220°C
  • wymiary: 92 x 12 x 12 mm
  • waga: 20 g

Co zawiera zestaw?

  • VapCap M Plus

VapCap M Plus 2023 – nowość od Dynavapa!

Znany i ceniony producent waporyzatorów manualnych, powraca z długo wyczekiwanym, najnowszym modelem VapCap M Plus 2023. To istna rewolucja względem poprzednich wersji. Urządzenie ma zmieniony design oraz dodatkowe opcje, co przekłada się na jeszcze wygodniejszą i efektywniejszą waporyzację. DynaVap VapCap M Plus jest ceniony za wytrzymałość, ekonomiczność, brak baterii, prostą obsługę, a także za wysokiej jakości, aromatyczną parę. Świetnie nadaje się zarówno do waporyzacji CBD, jak i medycznej marihuany.

Uwolnij się od elektroniki!

Waporyzator VapCap M Plus 2023 to urządzenie manualne, co oznacza, że jest całkowicie pozbawiony elektroniki. Największą zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności regularnego ładowania. Dzięki temu DynaVap VapCap M Plus jest zawsze gotowy do pracy i nie trzeba przejmować się źródłem zasilania. Co więcej, brak elektroniki sprawia, że urządzenie się nie psuje i można zapomnieć o kupowaniu zapasowych elementów na wypadek usterki. Wiele osób nie chce rezygnować z rytuału, który wiąże się z paleniem ziół. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest urządzenie manualne, w którym waporyzacja odbywa się poprzez ręczne ogrzewanie suszu. Zarówno korzystanie z VapCapa, jak i łączenie go z bongiem to zdecydowanie zdrowsza i ekonomiczniejsza alternatywa dla palenia!

Nowy design urządzenia – zyskaj większą kontrolę nad waporyzacją!

Urządzenia od DynaVapa wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i praktyczną obudową. Cała seria M wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, a w miarę lat, na przestrzeni kolejnych modeli zmieniał się jedynie grip, czyli charakterystyczny wzór na obudowie oraz kształt wlotu powietrza. Tym razem jest inaczej! VapCap M Plus 2023 ma całkowicie zmieniony grip, który pozwala zdecydowanie pewniej trzymać urządzenie i wygodniej obracać je podczas podgrzewania. To naprawdę duża zmiana, która daje się odczuć na co dzień.

Nowością jest również kwadratowy wlot powietrza, dzięki któremu można jeszcze lepiej kontrolować waporyzację. Pozwala to regulować ilość powietrza, które dostaje się do wewnątrz, a co za tym idzie zmieniać gęstość i intensywność pary. Co więcej, po przeciwnej stronie otworu znajduje się wypustka, dzięki której można wygodniej zlokalizować palcem wlot powietrza.

Dużą zaletą VapCapa M Plus jest także nieco mniejszy niż w starszych modelach ustnik. Dzięki czemu waporyzator pasuje do dowolnego adaptera wodnego o szlifie 10 mm. W przypadku bong o szlifie 14.5 mm lub 18.8 mm można dokupić adapter (silikonowy lub szklany) i połączyć urządzenie z adapterem wodnym. Dzięki temu para będzie jeszcze chłodniejsza i przefiltrowana.

Prawdziwy hit – pełna ekstrakcja w jednym cyklu grzewczym

To jednak nie koniec nowości w VapCapie M Plus. Zmianą jest całkowicie przeprojektowany tip. Zastąpiono dotychczasowe, charakterystyczne żeberka, które miały odprowadzać ciepło. Zamiast tego producent zdecydował się na wykorzystanie lepszej retencji ciepła. Przypomina to nieco działanie Armored Cap, od teraz można uzyskać podobny efekt, bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów. Rozwiązanie zapewnia równomierne ogrzewanie suszu, a także skuteczniejszą ekstrakcję. Tip pozostaje dłużej ciepły, nie ma więc konieczności tak częstego, ponownego ogrzewania.

VapCap M Plus 2023 pozwala na korzystanie z alternatywnego trybu ogrzewania. To pierwszy model, który pozwala na korzystanie z dwóch sposobów waporyzacji. Urządzenie umożliwia pełną ekstrakcję w jednym cyklu grzewczym bez ryzyka przypalenia materiału! W tym celu wystarczy tylko zamiast capu (jak w klasycznym trybie) ogrzewać nieco ponad nim (wzdłuż końca jego linii), w miejscu wyznaczonym przez niewielkie, okrągłe rowki. Dzięki tej metodzie wszystkie składniki aktywne zostaną uwolnione w 2-3 zaciągnięciach, po zaledwie jednym podgrzaniu komory grzewczej (a nie po 2-3 sesjach, jak w przypadku starszych modeli). To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej waporyzacji i maksymalnych efektach.

VapCap M Plus 2023 – duża oszczędność suszu

Waporyzacja jest nie tylko zdrowsza od palenia, ale również zdecydowanie bardziej ekonomiczna. Dodatkowo VapCap M Plus 2023 jako jedno z nielicznych urządzeń umożliwia korzystanie z niewielkich ilości suszu. W komorze mieści się około 0.1 g materiału, co sprzyja łatwemu odmierzeniu ziół oraz mikrodozowaniu. Waporyzator jest bardzo wydajny i pozwala efektywnie wydobyć całe spektrum składników aktywnych z roślin. Z VapCapem M Plus zaoszczędzisz pieniądze!

Waporyzator manualny DynaVap umożliwia korzystanie nie tylko z ziół, ale również z koncentratów. W tym celu doskonale sprawdza się dedykowany, tytanowy wkład Dynacoil. Materiał, z którego został wykonany, jest niezwykle wytrzymały, higieniczny oraz łatwy w czyszczeniu. Przy jego użyciu można waporyzować na przykład woski czy oleje.

Najwyższej jakości, pełna bogatego smaku para

VapCap M Plus 2023 pozwala cieszyć się niesamowitymi doznaniami podczas waporyzacji. Urządzenie doskonale wydobywa pełen aromat z waporyzowarych ziół i dostarcza wysokiej jakości, gęstego waporu. VapCap pozytywnie zaskoczy nie tylko osoby początkujące, ale również użytkowników, którzy dotychczas korzystali z modeli elektronicznych.

VapCap M Plus 2023 – jak używać?

Obsługa VapCap M Plus 2023 jest wyjątkowo łatwa i z pewnością poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy. Wystarczy zdjąć cap, a następnie napełnić komorę suszem – na przykład kwiatami CBD lub medyczną marihuaną. Zioła nie powinny być zbytnio ubite tak, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Można użyć dowolnej ilości materiału, która nie przekracza 0.1 g. Kolejnym krokiem jest ogrzewanie capu (można to robić na dwa sposoby, co zostało opisane wyżej). Doskonale sprawdza się w tym celu palnik gazowy. Aby równomiernie rozprowadzić temperaturę, powinno się jednocześnie obracać urządzenie w palcach. Gdy susz rozgrzeje się do 220°C, będą słyszalne dwa kliknięcia – ich zadaniem jest poinformowanie użytkownika, że urządzenie jest gotowe do pracy i można przystąpić do inhalacji.

Do regulacji gęstości pary służy wlot powietrza. Nie powinno się całkowicie do zasłaniać, by nie blokować dostępu tlenu – optymalnym rozwiązaniem będzie zakrycie otworu w połowie.

9999 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...