• -40,00 zł

Waporyzator XMAX V3 Pro

359,00 zł 399,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,00 zł

Historia

XMAX V3 Pro pozwala na korzystanie z suszu, koncentratów i wosków w temperaturze od 100 do 220°C. Umożliwia waporyzację w dwóch trybach: sesyjnym i on-demand. Ogromnym atutem jest wymienna bateria o mocy 2600 mAh, solidne wykończenie, a także poręczna obudowa. XMAX V3 Pro doskonale sprawdzi się zarówno na pierwsze urządzenie, jak i dla zaawansowanych użytkowników.

Waporyzator XMAX V3 Pro

Waporyzator XMAX V3 Pro

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja:

 • typ ogrzewania: z przewagą konwekcji
 • pojemność komory: 0.15 g
 • materiał ustnika: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
 • zakres temperatur: 100°C – 220°C
 • akumulator: 2600 mAh
 • czas pracy: 40 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu
 • wymiary obudowy: 27 x 24 x 150 mm
 • waga: 0.107 kg

Co zawiera zestaw?

 • X-MAX V3 Pro vaporizer
 • kabel USB do ładowania
 • wkład do waporyzacji koncentratów
 • szczoteczka do czyszczenia
 • bawełniane patyczki do czyszczenia
 • waciki nasączone alkoholem
 • instrukcja obsługi

Waporyzator XMAX V3 Pro – doskonały wybór na początek

XMAX V3 Pro pojawił się na rynku w 2021 roku. Doskonale sprawdza się zarówno jako pierwszy waporyzator, jak i model dla bardziej doświadczonych użytkowników. Największą zaletą jest możliwość korzystania z urządzenia zarówno w trybie sesyjnym, jak i on demand, co znacznie poprawia wydajność i wygodę na co dzień . Vaporizer XMAX V3 Pro to przede wszystkim szereg udogodnień – wymienna bateria, dwa tryby użytkowania oraz szeroki zakres temperatur, na pewno poprawią wygodę i przyjemność z waporyzacji. XMAX V3 Pro to świetny stosunek jakości do ceny, o wielu funkcjach, których często brakuje w innych waporyzatorach, dlatego z pewnością warto zwrócić na niego uwagę!

Smukła obudowa i praktyczny design

Waporyzator XMAX V3 Pro został wyposażony w prostą, minimalistyczną obudowę typu pen wykonaną w całości z aluminium, co gwarantuje odporność na uszkodzenia i zarysowania. Aluminium wyróżnia się lekkością oraz jest przyjemne w dotyku. Urządzenie można spotkać w kilku wersjach kolorystycznych – do wyboru jest między innymi czarny, szary czy fioletowy. Vaporizer jest niewielkich rozmiarów i bez problemu zmieści się w kieszeni. Jego smukły, podłużny kształt sprawia, że doskonale leży w dłoni, co dodatkowo ułatwia korzystanie z niego. Wszystko to sprawia, że XMAX V3 Pro umożliwia dyskretną waporyzację niemal wszędzie.

Niemal każdy element urządzenia został dokładnie przemyślany. Dużym atutem jest na przykład magnetyczny ustnik wyposażony w praktyczną łopatkę, która ułatwi nie tylko napełnienie, ale również opróżnienie komory. Na przodzie obudowy znajduje się wyświetlacz OLED, z którego można odczytać najważniejsze informacje, takie jak poziom baterii, wybrany tryb waporyzacji (sesyjny lub on demand) oraz aktualna i docelowa temperatura. Nieco poniżej znajdują się dwa przyciski, które służą do dokładnej regulacji temperatury w zakresie od 100 do 220 stopni Celsjusza. Na spodzie umieszczono USB-C, dzięki czemu nie ma problemów z ewentualną wymianą ładowarki. Z tyłu urządzenia znajduje się otwierana komora z baterią.

Wysokiej jakości komponenty = przyjemna waporyzacja

Ceramiczna komora o pojemności 0.15g umożliwia waporyzowanie nie tylko suszu, ale również koncentratów (do akcesoriów w zestawie dołączono w tym celu specjalny wkład). Choć ścieżka pary wydaje się stosunkowo krótka, cała konstrukcja została sprytnie przemyślana. Nim wapor przedostanie się do ust, przechodzi przez w pełni wyizolowaną ścieżkę pary oraz specjalny element chłodzący, a następnie natrafia na filtr w ustniku. Dzięki temu można mieć pewność, że para będzie nie tylko dokładnie oczyszczona ze wszystkich drobinek, ale również odpowiednio schłodzona. Waporyzacja przy pomocy XMAX V3 Pro nie podrażnia gardła, a wapor jest gładki, gęsty i pełen bogatego aromatu.

XMAX V3 Pro vaporizer – wydajna, wymienna bateria

Jedną z największych zalet waporyzatora XMAX V3 Pro jest możliwość wymiany baterii. W porównaniu do innych, podobnych waporyzatorów to właśnie zasilanie daje mu ogromną przewagę. Urządzenie jest wyposażone w baterię typu 18650 o pojemności 2600 mAh. Nie jest ona droga i można łatwo ją dokupić, by nosić przy sobie zapasowy, naładowany akumulator i wymieniać go w razie potrzeby. Dzięki temu urządzenie jest jeszcze wydajniejsze, bez konieczności częstego ładowania.

Akumulator o mocy 2600 mAh to bardzo wygodne rozwiązanie w waporyzatorach przenośnych. Dzięki trybowi szybkiego ładowania urządzenie będzie gotowe po około 120 minutach. Pełne ładowanie pozwala na ponad 40 minut ciągłej waporyzacji, co jest naprawdę dobrym wynikiem, jak na waporyzator konwekcyjny.

Waporyzator konwekcyjny – z czym to się je?

XMAX V3 Pro to w zdecydowanej przewadze waporyzator konwekcyjny. Konwekcja polega na ogrzewaniu suszu przy pomocy strumienia rozgrzanego powietrza (a nie poprzez rozgrzane ścianki komory jak w waporyzatorach kondukcyjnych czy hybrydowych). Jest to bardzo chętnie wybierane rozwiązanie, ze względu na liczne zalety, których próżno szukać w innych modelach. Waporyzator XMAX V3 Pro gwarantuje równomierne nagrzewanie ziół, dzięki czemu nie ma mowy o ich przypaleniu – jest to wyjątkowo ekonomiczne i pozwala na duże oszczędności. Urządzenie to gwarancja smacznego, pełnego ziołowych aromatów waporu, który z reguły jest lepszy jakościowo niż para wytwarzana przez modele kondukcyjne. Co więcej, pomimo bogatego smaku, sam dym jest niemal niewyczuwalny dla otoczenia, dzięki czemu XMAX V3 Pro umożliwia dyskretną waporyzację nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Tryb sesyjny czy on demand? Twoja decyzja!

Tuż obok wymiennej baterii, ogromną zaletą waporyzatora XMAX V3 Pro jest możliwość korzystania z niego w dwóch trybach: sesyjnym i on demand. Zasadnicza różnica polega na tym, że waporyzatory sesyjne podgrzewają susz w komorze, dopóki nie zostanie on w całości odparowany. Istnieje możliwość regulacji długości sesji, by trwała ona 4 lub 6 minut. Z tego trybu XMAX V3 Pro można wygodnie korzystać na przykład w gronie znajomych – nie trzeba nawet zwracać uwagi na urządzenie, wystarczy włączyć przycisk i co jakiś czas się zaciągać. Jest to tryb stworzony dla użytkowników, którzy lubią korzystać z większych ilości suszu i przeważnie podczas jednej sesji waporyzują pełną pojemność komory.

Natomiast waporyzatory on demand bardzo szybko się zarówno nagrzewają, jak i niemal natychmiast schładzają, dzięki czemu susz jest waporyzowany jedynie podczas zaciągania się. Nie ma żadnego problemu, by po jednym wdechu odłożyć urządzenie i ponownie skorzystać z niego dopiero za jakiś czas. Będzie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla osób, które korzystają z niewielkich ilości suszu i zależy im na szybkiej waporyzacji na przykład w ciągu dnia. Urządzenia on demand pozwalają na lepszą oszczędność suszu i są ekonomiczniejsze. XMAX V3 Pro umożliwia korzystanie z obydwu trybów, dzięki czemu w pełni dopasowuje się do potrzeb posiadacza i sprawdza się bez względu na okoliczności.

XMAX V3 Pro – wiele dostępnych akcesoriów

W zestawie do waporyzatora można znaleźć wiele przydatnych akcesoriów. Producent zadbał między innymi o przyrządy do czyszczenia i pielęgnacji takie jak szczoteczka, patyczki, a także waciki nasączone alkoholem. Oprócz tego do urządzenia dołączony jest kabel USB-C umożliwiający ładowanie oraz użyteczny wkład do waporyzacji koncentratów. Posiadacz waporyzatora otrzymuje na początek wszystko, co niezbędne do korzystania z niego.

Ponadto na rynku można znaleźć i kupić wiele dodatkowych akcesoriów. Dzięki nim można jeszcze lepiej spersonalizować urządzenie według swoich upodobań. Ciekawą propozycją są na przykład wymienne ustniki, bubblery i inne. Chętnie kupowane są również kapsułki dozujące do suszu. Można napełnić je i zabrać ze sobą wszędzie, dzięki czemu korzystanie z XMAX V3 Pro jest jeszcze wygodniejsze i bardziej dyskretne. Dla osób, które lubią używać bonga, a mimo to chcą uniknąć substancji smolistych, najlepszym rozwiązaniem będzie adapter, dzięki któremu XMAX V3 Pro można połączyć z fajką wodną.

Jak używać XMAX V3 Pro? Wygodna i prosta obsługa

Korzystanie z XMAX V3 Pro jest wyjątkowo łatwe, dzięki czemu z pewnością sprawdzi się on nawet jako pierwszy waporyzator. Wystarczy napełnić komorę wybranym suszem, a następnie trzykrotnie nacisnąć największy przycisk w celu uruchomienia urządzenia. XMAX V3 Pro nagrzewa się błyskawicznie, a o gotowości do pracy użytkownik zostaje poinformowany wibracjami. Do regulacji temperatury służą dwa przyciski znajdujące się pod wyświetlaczem.

Na wyświetlaczu pojawia się odpowiednia informacja o obecnym trybie: „session” lub „on demand”. Korzystając z XMAX V3 Pro w trybie sesyjnym wystarczy ustawić temperaturę, a po mniej niż 20 sekundach, gdy urządzenie zawibruje, można rozpocząć inhalację. Czas pozostały do upłynięcia sesji również pokazywany jest na ekranie. Natomiast, aby przełączyć na inny tryb, wystarczy jednocześnie przytrzymać obydwa przyciski do regulacji temperatury. W wersji on demand podgrzewanie suszu jest w pewnym stopniu ręczne – należy przytrzymać przycisk uruchamiania, na ekranie pojawia się wówczas ikonka parującego kubka, co oznacza, że susz jest w tym momencie podgrzewany. Po około 10 sekundach urządzenie zawibruje, co oznacza, że waporyzator jest gotowy do pracy. Gdy XMAX V3 Pro jest nieużywany, automatycznie wyłącza się po 2 minutach, co pozwala zaoszczędzić baterię.

Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...