Fenix Mini+ Waporyzator
Fenix Mini+ Waporyzator
Fenix Mini+ Waporyzator
Poprzedni
Następny
zoom_in
Fenix Mini+ Waporyzator
Fenix Mini+ Waporyzator
Fenix Mini+ Waporyzator

Fenix Mini+ Waporyzator

420,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 420,00 zł

Historia

Fenix Mini+ to przede wszystkim szerszy zakres temperatur (120-221 stopni Celsjusza)! Ponadto zmianie uległ port – zamiast micro-USB wprowadzono nowszy i praktyczniejszy USB-C. Jednak Fenix Mini+ zaskoczy czymś jeszcze: nowością są powiadomienia wibracyjne i możliwość podejrzenia aktualnego stanu baterii na wyłączonym urządzeniu.

Fenix Mini+ Waporyzator

Fenix Mini+ Waporyzator

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Specyfikacja:

 • typ ogrzewania: konwekcyjno-kondukcyjne (hybrydowe)
 • pojemność komory: 0,15g
 • materiał ustnika: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
 • zakres temperatur: 120°C – 221°C
 • akumulator: 1600 mAh
 • czas pracy: ~50 minut na jednym ładowaniu (8 – 10 sesji)
 • wymiary obudowy: 50 × 27.3 × 81 mm
 • waga: 0,135 kg

Co zawiera zestaw?

 • Fenix Mini+ vaporizer
 • uszczelki i sitka
 • szklany zbiorniczek do waporyzacji koncentratów
 • specjalna szczoteczka do czyszczenia
 • kabel do ładowania typu USB-C
 • szczypce
 • ubijak do suszu
 • instrukcja obsługi

Cechy Fenixa Mini+

 • ładowanie poprzez USB-C
 • hybrydowy system grzewczy 
 • ulepszony przepływ powietrza eliminujący opór w trakcie wdechu
 • kompaktowy design
 • większy zakres tempartur: 120 - 221 °C
 • alarm wibracyjny informujący o osiagnięciu zadanej temperatury
 • funkcja sprawdzenia baterii na wyłączonym urządzeniu
 • duży wyświetlacz OLED

Fenix Mini+ – daj się zaskoczyć udoskonaloną wersją kultowego modelu!

Fenix Mini jedno z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych urządzeń dostępnych na rynku. Na wszystkich jego miłośników czeka jednak niespodzianka. W 2023 roku producent zdecydował się wypuścić udoskonaloną wersję kultowego już modelu. Dla jeszcze lepszej funkcjonalności dodano kilka funkcji i możliwości, które na pewno spodobają się nie tylko początkującym, ale w pełni zaspokoją potrzeby nawet bardziej wymagających użytkowników!

Fenix Mini+ – niezawodny, sprawdzony design

Fenix Mini+ w zasadzie nie różni się wyglądem od swojego poprzednika. Jego dużym atutem jest szczególnie niewielki rozmiar, który gwarantuje dyskretną waporyzację. Urządzenie jest poręczne i bez problemu mieści się w dłoni czy kieszeni. Waporyzator Fenix Mini+ ma matowe wykończenie i czarną obudowę, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i jest wyjątkowo estetyczny.


Waporyzator Fenix Mini+ to urządzenie kondukcyjno-konwekcyjne (hybrydowe). Susz ogrzewają zarówno strumień ciepłego powietrza, jak i ścianki komory. Zapewnia to nie tylko maksymalną wydajność, ale również precyzyjniejszą regulację temperatury, mniejsze zużycie baterii i szybszy czas nagrzewania.

Najwyższa jakość materiałów

Producent dba o specyfikację swoich waporyzatorów i tak, jest również w przypadku Fenixa Mini+. Solidna obudowa została wykonana z metalu, dzięki temu jest wyjątkowo wytrzymała. Ustnik ze szkła i tworzywa sztucznego klasy premium nie wpływa na smak, jest solidny i wygodny w użytkowaniu. Susz podgrzewany jest w komorze ze stali nierdzewnej, która zapewnia doskonałe rozprowadzanie temperatury. Dzięki temu zawartość jest równomiernie podgrzewana, co skutecznie zapobiega przypalaniu się materiału.

Fenix Mini+ vaporizer – szybsze i wygodniejsze ładowanie

Waporyzator Fenix Mini+ jest zasilany wbudowaną baterią litowo-polimerową o pojemności 1600 mAh. W zupełności wystarcza to aż na 50 minut ciągłej waporyzacji, co biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary urządzenia, jest naprawdę imponującym wynikiem. W porównaniu do nieco starszego Fenixa Mini, ogromnym udogodnieniem jest to, że jego następca został wyposażony w port USB typu C. Dzięki temu waporyzator można ładować ładowarką do telefonu.

Warto wspomnieć, sam czas ładowania również został skrócony. Fenix Mini Plus ze względu na tryb szybkiego ładowania jest gotowy do pracy w 60 minut (co w porównaniu do 90 minut u jego poprzednika stanowi dużą różnicę).

Waporyzuj co chcesz! Szerszy zakres temperatury

Producent w swojej najnowszej wersji Fenixa Mini+ zwiększył zakres temperatury. Susz można waporyzować w zakresie od 120 do 221 stopni Celsjusza (a nie tak, jak w Fenixie Mini od 160 stopni Celsjusza). Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które lubią korzystać z wyjątkowych właściwości różnych ziół (dowiedz się więcej o waporyzacji ziół). Fenix Mini+ pozwala na waporyzację nawet delikatnych roślin wymagających niższych temperatur, jak melisa, rumianek, czy babka lancetowata. W komorze Fenixa Mini+ zmieści się 0,15g, co pozwala nie tylko zaoszczędzić materiał, ale również precyzyjnie go dawkować.

Co jeszcze nowego? Dodatkowe funkcje Fenixa Mini+

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie zgotował Fenix Mini+. Do nowych funkcji należą również powiadomienia wibracyjne, czyli coś, czego zdecydowanie brakowało w starszych modelach. Dzięki nim użytkownik zostanie poinformowany, że urządzenie się rozgrzało i jest gotowe do użytku, co zdecydowanie ułatwia codzienną waporyzację. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość podejrzenia poziomu naładowania baterii na wyświetlaczu, co informuje kiedy należy podłączyć waporyzator do zasilania.

Fenix Mini Plus – instrukcja obsługi

Fenix Mini+ jest jednym z najprostszych w obsłudze waporyzatorów. Na boku obudowy znajdują się 3 przyciski. Jeden z nich jest nieco większy i umożliwia uruchomienie oraz wyłączenie urządzenia. Pozostałe dwa służą do regulacji temperatury z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza.

Przed rozpoczęciem waporyzacji, należy zdjąć ustnik i w komorze umieścić odpowiednią ilość wybranego suszu. Kolejnym krokiem jest ustawienie preferowanej, odpowiedniej do waporyzowanych ziół temperatury. Jej poziom można wygodnie kontrolować, dzięki wyświetlaczowi OLED. Urządzenie nagrzewa się w około 20 sekund. Po usłyszeniu powiadomienia wibracyjnego można przystąpić do waporyzacji. Pozostaje już tylko cieszyć się właściwościami ziół i aromatycznym waporem!

Fenix Mini Plus – opinie

W przypadku waporyzatora Fenix Mini+ opinie są bardzo pozytywne. Już podstawowa wersja cieszyła i nadal cieszy się dużą popularnością. To jedno z najchętniej wybieranych urządzeń na początek. Fenix Mini miał jednak parę braków, które w przypadku Fenixa Mini+ usunięto, dodając wiele dodatkowych funkcji, co przekłada się na jeszcze przyjemniejszą, wygodniejszą i efektywniejszą waporyzację.

9999 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...