• -28,99 zł

Waporyzator Fenix Mini

300,01 zł 329,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 329,00 zł

Historia

Fenix Mini to niewielki i wyjątkowo dyskretny waporyzator hybrydowy. Doskonale sprawdza się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Generuje dużą ilość, gęstej, smacznej oraz schłodzonej pary. Fenix Mini Vaporizer pozwala efektywnie i bez problemów cieszyć waporyzowaniem suszu CBD lub medycznej marihuany.

Waporyzator Fenix Mini

Waporyzator Fenix Mini

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 • Specyfikacja:
 • typ ogrzewania: konwekcyjno-kondukcyjne (hybrydowe)
 • pojemność komory: 0.15g – 0.25g
 • materiał ustnika: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
 • zakres temperatur: 160°C – 220°C
 • akumulator: 1600 mAh
 • czas pracy: 40 minut na jednym ładowaniu (8 – 10 sesji)
 • wymiary obudowy: 50 x 27.3 x 81 mm
 • waga: 0.14 kg

Co zawiera zestaw?

 • Fenix Mini vaporizer
 • silikonowy ustnik z sitkiem ze stali nierdzewnej
 • wykonany z kwarcu wkład do waporyzacji koncentratów
 • kabel USB do ładowania
 • ubijak do suszu
 • specjalna szczoteczka do czyszczenia
 • zapasowe sitka
 • pęseta
 • instrukcja obsługi

Fenix Mini – najlepsze rozwiązanie dla początkujących i nie tylko

Fenix Mini jest jednym z najpopularniejszych, dostępnych na rynku urządzeń. To jeden z tych przypadków, gdzie cena nie idzie w parze z jakością, ponieważ jak na urządzenie z tej półki cenowej Fenix Mini jest waporyzatorem, który w pełni zaspokoi potrzeby nawet bardzo wymagających użytkowników. Doskonale sprawdzi się zarówno do waporyzacji suszu CBD, jak i medycznej marihuany.

Fenix Mini – dyskretny i ponadczasowy design

Pierwsze co rzuca się w oczy w przypadku Fenixa Mini to jego wygląd. Jak na pełnoprawny waporyzator jest zaskakująco niewielkich rozmiarów, dzięki czemu spokojnie mieści się w dłoni czy kieszeni. Obudowa ma czarny kolor i matowe wykończenie, a co za tym idzie, urządzenie nie błyszczy się oraz nie rzuca w oczy.

Wysokiej jakości materiały oraz doskonałe parametry

Kolejną rzeczą, która wyróżnia Fenixa Mini jest dbałość najdrobniejsze szczegóły. Urządzenie jest solidne i wyjątkowo poręczne. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości metalu, a komorę wykonano ze stali nierdzewnej. Materiał ten doskonale rozprowadza ciepło, dzięki czemu susz będzie równomiernie poddawany działaniu wysokiej temperatury. Fenix Mini waporyzator do suszu konopnego jest urządzeniem hybrydowym. Oznacza to, że susz ogrzewany jest poprzez połączenie kondukcji i konwekcji – system opiera się na ciepłym powietrzu oraz podgrzewanej komorze, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Wydajna bateria = długi czas waporyzacji

Fenix Mini wyróżnia się wyjątkowo wydajną baterią. Akumulator o mocy 1600 mAh zapewnia aż 40 minut ciągłej waporyzacji, co w zupełności wystarcza nawet na 10 sesji – w przypadku urządzenia o tak niewielkich rozmiarach jest to naprawdę duże udogodnienie. Tym bardziej że pełne naładowanie baterii zajmuje jedynie 1,5 godziny. Dzięki temu Fenix Mini będzie zawsze pod ręką i możesz cieszyć się waporyzacją również poza domem.

Dlaczego właśnie Fenix Mini? Postaw na wysokiej jakości wapor

Jak na swoje niewielkie rozmiary Fenix Mini potrafi zaskoczyć ilością generowanej pary. Wapor jest nie tylko wyjątkowo smaczny i treściwy, ale też odpowiednio schłodzony. Wszystko dzięki kanałowi, przez który przechodzi zimne powietrze, które chłodzi parę nawet przy wysokich temperaturach waporyzacji, dzięki czemu możesz cieszyć się przyjemną, delikatną parą wodą, który nie będzie podrażniała gardła i płuc.

Jak używać Fenixa Mini? To prostsze niż może się wydawać!

Korzystanie z Fenixa Mini jest wyjątkowo wygodne i proste. Z boku obudowy zostały umieszczone 3 przyciski. Pierwszy z nich służy do włączania i wyłączania urządzenia, a pozostałe do regulacji temperatury. Stopień podgrzewania można kontrolować z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 160°C do 220°C, co w zupełności wystarcza do waporyzowania zarówno CBD, jak i medycznej marihuany.

Aby rozpocząć waporyzację, wystarczy zdjąć ustnik, umieścić w komorze odpowiednią ilość wybranego suszu oraz ustawić preferowaną temperaturę. Podgrzanie zawartości jest wyjątkowo szybkie i nie trwa dłużej niż 30 sekund. Co więcej, poziom nagrzania można wygodnie kontrolować dzięki czytelnemu wyświetlaczowi OLED. Po uzyskaniu pożądanej temperatury urządzenie jest gotowe do użytku i możesz cieszyć się wysokiej jakości waporem.

Fenix Mini a Smono 3 – który wybrać?

Wiele osób, wybierając swój pierwszy, dobry waporyzator waha się pomiędzy Fenixem Mini a Smono 3, gdyż na pierwszy rzut oka są one bardzo podobne. Największą różnicą jest przede wszystkim ustnik. W Fenixie Mini jest on wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z kolei Smono 3 został wyposażony w ustnik ze szkła klasy premium. Nieco różni się też sposób ogrzewania suszu – Fenix jest urządzeniem hybrydowym, natomiast Smono to waporyzator typowo konwekcyjny. Nieco inaczej skonstruowana jest również komora – w pierwszym przypadku będzie wykonana ze stali nierdzewnej, która doskonale się rozgrzewa, a w drugim urządzeniu zastosowano komorę kwarcową. Ponadto Fenix Mini ma nieco większy zakres temperatur niż jego rywal oraz nagrzewa się szybciej.

9991 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Ładowanie...