Szukaj

Promocje

California Love Jagodzianki...

Z okazji #420 przy zakupie Jagodzianek: Gratis bletki Smoking Blue - ulubione bibułki Malika Montany

160,00 zł 199,00 zł
Zniżka!

Zarabiali miliony, prowadząc dystrybucję marihuany poprzez FedEx i UPS – dziesiątki zatrzymanych!

Zarabiali miliony, prowadząc dystrybucję marihuany poprzez FedEx i UPS – dziesiątki zatrzymanych!

Zarabiali miliony na przemycie i dystrybucji marihuany. Konopie wysyłali paczkami za pośrednictwem FedEx i UPS. Kalifornijskie konopie trafiały do klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Zatrzymani usłyszeli poważne zarzuty i grozi im nawet dożywotnie więzienie!

Rozprowadzili tysiące kilogramów marihuany!

Dnia 31 stycznia Biuro Prokuratora Stanów Zjednoczonych w północnym dystrykcie Nowego Jorku wydało komunikat prasowy. Władze zatrzymały łącznie 24 osoby zamieszane w nielegalny proceder. Przeprowadzenie akcji wymagało współpracy wielu organów ścigania.

Marihuana była ekspresowo dostarczana za pośrednictwem śledzonych zamówień od FedEx i UPS. Oskarżeni rozprowadzili tysiące kilogramów marihuany! Zdaniem władz, proceder trwał od 6 lat. Wysyłka odbywała się z Fresno w Kalifornii z małego sklepu wysyłkowego o nazwie Fast Pack & Ship. Konopie trafiały do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Nabywcy otrzymywali SMS-y z informacjami o śledzeniu i paragonami. Konopie trafiały bezpośrednio na adres zamieszkania klientów lub były sprzedawane przez szczelinę w drzwiach. Kurierzy rozwozili nie tylko kwiaty, ale również produkty spożywcze z THC. Pieniądze ze sprzedaży zostały wyprane na różne sposoby.

Poważne zarzuty dla 24 zatrzymanych

Organy ścigania zatrzymały aż 24 osoby zamieszane w dystrybucję. Zidentyfikowano również pseudonimy kilku ważniejszych członków: David Singletary, Lawrence Mumphrey, Deandre Caldwell (aka ‘Dilli’, ‘Dillinger’, and ‘Dre’), Rosemary Coles, Niara Banks (aka ‘Nie’), Jazell Shuler, Toqwanda Ketchmore (aka ‘Quannie’), Victor Turner, JuneAllyson Osman (aka ‘Juney’); Consanga Harris (aka ‘Sondy’); and LaFay Pearson (aka ‘Lala’). Najmłodsza spośród zatrzymanych Alyssa June White ma 29 lat, a najstarsza Rosemary Coles – 70 lat.

Dla każdego oskarżonego postawiono już minimalne i maksymalne kary pozbawienia wolności. Zatrzymani usłyszeli nie tylko zarzuty posiadania i handlu narkotykami, ale również prania pieniędzy, posiadania broni palnej i powiązanych wykroczeń. Członkom nielegalnego procederu grozi od minimum 10 lat więzienia do nawet dożywotniego pozbawienia wolności!

0 Comment

Leave your comment

Reload

Submit